„Wydawca dziennika Gazeta Polska Codziennie przeprasza byłego Zastępcę Dyrektora Delegatury ABW w Olsztynie Pana ppłk Pawła P. za to, że naruszył Jego dobra osobiste, tj. godność i dobre imię poprzez opublikowanie w dzienniku Gazeta Polska Codziennie oraz na portalu internetowym gpcodziennie.pl artykułu z dnia 9 września 2015r. pod tytułem „Seksafera w ABW”. Artykuł zawierał zarzut dopuszczenia się przez Pana ppłk Pawła P. molestowania seksualnego na szkodę jednej z funkcjonariuszek. Wydawca oświadcza, ze przedmiotowe twierdzenie było nieprawdziwe. Pozostałe tezy sformułowane w artykule wskazujące na stosowanie przez Pana ppłk Pawła P. mobbingu nie zostały potwierdzone po przeprowadzeniu postepowania dyscyplinarnego, zakończonego uniewinnieniem Pana ppłk Pawła P. W konsekwencji zarzuty te okazały się nieprawdziwe i krzywdzące dla byłego Zastępcy Dyrektora Delegatury ABW w Olsztynie Pana ppłk Pawła P. Wydawca wyraża ubolewanie z powodu naruszenia dóbr osobistych byłego Zastępcy Dyrektora Delegatury ABW w Olsztynie Pana ppłk Pawła P. i oświadcza, że zaniecha podobnych działań naruszających jego dobra osobiste w przyszłości.”

Najszersza rzeka świata

Numer 278 - 07.08.2012Polska

NASZA AKCJA Prezentujemy trzecią część reportażu Krzysztofa Szymańskiego pt. „Dzika czy zdziczała?” z wyprawy Wisłą pt. „A Wisła płynie”. Całej akcji patronuje „Gazeta Polska Codziennie”.
Krzysztof Szymański
Dzisiejsi ludzie Wisły – wodniacy potrafią połączyć rzeczną pasję z poszanowaniem dla historii, tradycji i bohaterów naszego kraju. Pod hasłem „Wisłą przez miasto nieujarzmione” kajakarze uczcili rocznicę Powstania Warszawskiego. Od siedmiu lat inspiratorem powstańczych spływów i zawodów jest Fundacja Ave.
Pierwszego sierpnia blisko setka miłośników kajakarstwa –zarówno młodych, jak i tych starszych, wśród których była łączniczka z Powstania – spotkała się na przystani Warszawskiego Klubu Wodniaków PTTK przy Wale Miedzeszyńskim 295. Metę eskapady wyznaczono na Tarchominie, na wysokości ulzawartość zablokowana

Autor: Krzysztof Szymański


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się