Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Przekaż TERAZ » x

W lidze po staremu – warunki dyktują sędziowie

Dodano: 23/10/2011 - Numer 39 - 24.10.2011
Śląsk Wrocław po raz ostatni zagrał na swoim starym stadionie przy ul. Oporowskiej. Na pożegnanie zespół Oresta Lenczyka wygrał skromnie 1:0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Teraz Śląsk przeniesie się na nowy, wybudowany na Euro 2012 obiekt. Oby nie miał na nim takich problemów, jakie w sobotę spotkały Lechię Gdańsk na jej nowoczesnej PGE Arenie. Spotkanie gdańszczan z Lechem Poznań zostało przerwane na kilka minut. W 27. minucie spotkania piłkarze obu drużyn zeszli do szatni, bo nagle na boisku włączyły się zraszacze murawy. Fontanny tryskały, a przez długi czas nikt nie potrafił sobie poradzić z usterką. W końcu wodę wyłączono i mecz był kontynuowany. Niestety kibice nie zobaczyli w Gdańsku żadnej bramki. Lech stracił dwa punkty i pierwsze miejsce w tabeli. Natychmiast wskoczył na nie