TV Republika na żywo

Numer 484 - 11.04.2013Polska

MEDIA Wczoraj telewizja Republika przez cały dzień przeprowadzała transmisję z Krakowskiego Przedmieścia, gdzie odbywały się główne obchody 3. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Transmisję, którą można było oglądać w internecie, utrudniła awaria prądu.
Podczas budowy trwającej przy ul. Puławskiej zostały uszkodzone kable, które dostarczają prąd do tej części miasta. W ciągu godziny dostawy powinny zostać wznowione. Jest to sytuacja całkowicie niezależna od nas, ale zawsze w takich wypadkach działamy jak najszybciej, aby przywrócić zasilanie – mówi „Codziennej” Aleksandra Smolarska, rzecznik prasowa firmy RWE Stoen. Przedstawiciele RWE nie chcieli odpowiedzieć na pytanie o dokładną lokalizację awarii. Co do tego, jaka była przyczyna awarii, żadnych wątpliwości nie mieli internauci

zawartość zablokowana

Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
Ogłoszenie

Opactwo Benedyktynów w Tyńcu zaprasza Dnia 26 czerwca o godz. 10:30 na uroczystą Eucharystię pod przewodnictwem J.E. arcybiskupa Celestino Migliore, nuncjusza apostolskiego w Polsce. W trakcie Mszy ksiądz arcybiskup udzieli naszemu współbratu, Wojciechowi Wójtowiczowi, święceń diakonatu oraz dokona instalacji relikwii św. Jana Pawła II.

Transmisja na żywo odbędzie się również na stronie www.tyniec.tvNasz Facebook


Nasz Twitter