„Wydawca dziennika Gazeta Polska Codziennie przeprasza byłego Zastępcę Dyrektora Delegatury ABW w Olsztynie Pana ppłk Pawła P. za to, że naruszył Jego dobra osobiste, tj. godność i dobre imię poprzez opublikowanie w dzienniku Gazeta Polska Codziennie oraz na portalu internetowym gpcodziennie.pl artykułu z dnia 9 września 2015r. pod tytułem „Seksafera w ABW”. Artykuł zawierał zarzut dopuszczenia się przez Pana ppłk Pawła P. molestowania seksualnego na szkodę jednej z funkcjonariuszek. Wydawca oświadcza, ze przedmiotowe twierdzenie było nieprawdziwe. Pozostałe tezy sformułowane w artykule wskazujące na stosowanie przez Pana ppłk Pawła P. mobbingu nie zostały potwierdzone po przeprowadzeniu postepowania dyscyplinarnego, zakończonego uniewinnieniem Pana ppłk Pawła P. W konsekwencji zarzuty te okazały się nieprawdziwe i krzywdzące dla byłego Zastępcy Dyrektora Delegatury ABW w Olsztynie Pana ppłk Pawła P. Wydawca wyraża ubolewanie z powodu naruszenia dóbr osobistych byłego Zastępcy Dyrektora Delegatury ABW w Olsztynie Pana ppłk Pawła P. i oświadcza, że zaniecha podobnych działań naruszających jego dobra osobiste w przyszłości.”

TV Republika w Twoim domu

Numer 502 - 06.05.2013Kultura

WOLNOŚĆ SŁOWA OD DZIŚ PROGRAM NOWEJ TELEWIZJI W „CODZIENNEJ”

Nowy kanał informacyjno-publicystyczny jest od dziś dostępny w pakiecie Familijny Max HD na platformie Cyfrowy Polsat i w wielu sieciach kablowych. Jeśli Państwo o to zawalczą, będzie też w każdej telewizji kablowej i satelitarnej BEZ DODATKOWYCH OPŁAT. Aby wesprzeć telewizję, można wykupić, dającą dużo korzyści, prestiżową Kartę TV Republika.
Sylwia Krasnodębska
Startujemy z prawie czterech milionów gniazd, czyli gospodarstw domowych, a kolejny milion lub może nawet dwa osiągniemy w kolejnym miesiącu – mówi w rozmowie z Magdaleną Michalską prezes TV Republika Piotr Barełkowski na łamach „Gazety Polskiej”. Ci, którzy nie znajdą TV Republika w ofercie telewizyjnej, powinni skontaktować się ze swoim operatorem – dzwonić i wysyłać listy. Operatorzy sieci kablowych i satelitarnych mogą bowiem poszerzyć ofertę o TV Republika bez obciążania widzów dodatkowymi kosztami. Poszczególne pozycje z ramówki dostępne są w internecie. Aby mieć jednak dostęp do wszystkich serwisów telewizji na stronie www.tvrepublika.pl, należy wykupić za 138 zł Kartę TV Republika. Dodatkowo karta daje zniżki na prenumeratę „Gazety Polskiej”, „Gazety Polskiej Codziennie”, „Nowego Państwa” i „Do Rzeczy”

zawartość zablokowana

Autor: Sylwia Krasnodębska


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się