„Wydawca dziennika Gazeta Polska Codziennie przeprasza byłego Zastępcę Dyrektora Delegatury ABW w Olsztynie Pana ppłk Pawła P. za to, że naruszył Jego dobra osobiste, tj. godność i dobre imię poprzez opublikowanie w dzienniku Gazeta Polska Codziennie oraz na portalu internetowym gpcodziennie.pl artykułu z dnia 9 września 2015r. pod tytułem „Seksafera w ABW”. Artykuł zawierał zarzut dopuszczenia się przez Pana ppłk Pawła P. molestowania seksualnego na szkodę jednej z funkcjonariuszek. Wydawca oświadcza, ze przedmiotowe twierdzenie było nieprawdziwe. Pozostałe tezy sformułowane w artykule wskazujące na stosowanie przez Pana ppłk Pawła P. mobbingu nie zostały potwierdzone po przeprowadzeniu postepowania dyscyplinarnego, zakończonego uniewinnieniem Pana ppłk Pawła P. W konsekwencji zarzuty te okazały się nieprawdziwe i krzywdzące dla byłego Zastępcy Dyrektora Delegatury ABW w Olsztynie Pana ppłk Pawła P. Wydawca wyraża ubolewanie z powodu naruszenia dóbr osobistych byłego Zastępcy Dyrektora Delegatury ABW w Olsztynie Pana ppłk Pawła P. i oświadcza, że zaniecha podobnych działań naruszających jego dobra osobiste w przyszłości.”

Ojciec Bashobora w Licheniu

Numer 712 - 15.01.2014Kościół

REKOLEKCJE KOLEJNE SPOTKANIE Z CHARYZMATYCZNYM KAPŁANEM

Ojciec John Bashobora 23 sierpnia spotka się z tysiącami wiernych w Licheniu. Będzie to kontynuacja rekolekcji, które odbyły się na Stadionie Narodowym w Warszawie 6 lipca 2013 r. Dziś zaczynają się zapisy na spotkanie z charyzmatycznym katolickim kapłanem z Ugandy.

Jarosław Wróblewski
Dziś na stronie www.slowostalosiecialem.pl zaczynają się zapisy na rekolekcje z o. Johnem Bashoborą, które odbędą się w sobotę 23 sierpnia pod hasłem: „Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami”.
Zeszłoroczne spotkanie z kapłanem z Ugandy na Stadionie Narodowym zgromadziło prawie 60 tys. osób, a plac w Licheniu może pomieścić tylko 30 tys. wiernych. „Przekażmy tę informację dalej, zaprośmy rodzinę i przyjaciół, zorganizujmy przyjazd do Lichenia, by ponownie cała Polska zobaczyła duchową siłę katolików. Niech modlitewna atmosfera rekolekcji na Stadionie Narodowym przeniesie się wraz z nami na to kolejne spotkanie. Bądźmy w tym dniu razem w domu Tej, która jest Świętą Bożą Rodzicielką i naszą najlepszą Matkązawartość zablokowana

Autor: Jarosław Wróblewski


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się