Liga z rocznicą w tle

Dodano: 15/09/2014 - Numer 915 - 15.09.2014
Warszawska Legia po niesamowitym spotkaniu wygrała ze Śląskiem 4:3. Oprócz sytuacji na boisku uwagę przykuły także transparenty na trybunach przypominające o 75. rocznicy sowieckiej agresji na Polskę. Po pierwszej połowie większość kibiców zgromadzonych na trybunach była przekonana, że Legia zdeklasuje Śląsk. Warszawianie prowadzili 3:1 i nic nie wskazywało na spore emocje, które przyniosła nam druga część meczu. Kilka minut po przerwie drugą bramkę dla gości zdobył Robert Pich. Słowacki pomocnik strzelił bardzo mocno, piłka odbiła się od słupka, jednak mimo interwencji Dušana Kuciaka przekroczyła linię bramkową. Pięć minut przed końcem składną akcję Legii wykończył Miroslav Radović. Goście zmniejszyli rozmiary porażki po golu Flávio Paixão w doliczonym czasie gry. – Rzadko zdarza się,