LIGA MISTRZÓW Zespół Piotra Zielińskiego nie zdołał zatrzymać Manchesteru City

numer 1855 - 18.10.2017
LIGA MISTRZÓW Bayern Monachium kontra Celtic

Ostatnia prosta Kubicy

FORMUŁA 1 Nasz kierowca jest bliski angażu w Williamsie

Wszystko rozstrzygnie się w najbliższym czasie. Robert Kubica jest bardzo bliski podpisania kontraktu z Williamsem i, co za tym idzie, powrotem do Formuły 1 po siedmiu latach przerwy. Wczoraj Polak przechodził zamknięte testy na torze Hungaroring pod Budapesztem.

Hej, hej, tu NBA

numer 1854 - 17.10.2017
KOSZYKÓWKA Dziś w nocy początek sezonu najlepszej ligi świata

Dzwonek dla Monaco

LIGA MISTRZÓW Dziś i jutro trzecia kolejka

To spotkanie trzeba wygrać. Po słabym początku AS Monaco musi zainkasować 3 pkt w starciu z Beşiktaşem Stambuł. Drużyna Kamila Glika kiepsko rozpoczęła te rozgrywki Ligi Mistrzów. Po dwóch meczach ma w dorobku zaledwie punkt.

Kubot wciąż w formie

numer 1853 - 16.10.2017
TENIS Łukasz Kubot i Marcelo Melo będą faworytami ATP Finals

Wielki Carlitos

LOTTO EKSTRAKLASA Wisła wygrała we Wrocławiu po raz pierwszy od 2011 r.

Szlachetna ekstraklasa

numer 1852 - 14.10.2017
Jeśli w ten lub w następny weekend wybierasz się na mecz swojej ulubionej drużyny, weź ze sobą więcej gotówki. Podczas 12. i 13. kolejki Lotto Ekstraklasy na wszystkich stadionach będzie trwała Narodowa Zrzuta, czyli akcja wspierająca Szlachetną Paczkę.

Bajgiel na pożegnanie

Bajgiel to rodzaj charakterystycznego pieczywa, ale także określenie popularne w tenisie. Tak określa się sytuacje, gdy zawodnik przegra swojego seta do zera. Tak też się stało z Agnieszką Radwańską, która w ostatnim występie w sezonie przegrała z Samanthą Stosur 6:3, 4:6, 0:6 w ćwierćfinale turnieju w Hongkongu.