Sport

Uznany za zwycięzcę

Numer 55 - 14.11.2011
Trzecia walka Manny’ego Pacquiao z Juanem Manuelem Marquezem zakończyła się tak, jak dwie poprzednie. Meksykanin nie dał się pokonać, mimo to sędziowie ogłosili niezwykle kontrowersyjny werdykt na korzyść Filipińczyka.

Euro nie dla maluczkich

Numer 55 - 14.11.2011
Jutro poznamy komplet uczestników rozgrywanych w Polsce i na Ukrainie mistrzostw Europy. Po pierwszych sobotnich meczach barażowych tylko jedno starcie Bośni i Hercegowiny z Portugalczykami można uznać za nierozstrzygnięte. Przed barażami wszyscy zastanawiali się, czy malutkie kraje, takie jak Estonia czy Czarnogóra, zdołają uzyskać awans do Euro 2012 kosztem silniejszych przeciwników.

Też potrafię dać po ryju

Numer 52 - 09.11.2011
Tak naprawdę nie interesowałem się ostatnio składem Włochów. Wierzę w naszą drużynę i w to, że wygramy - z Wojciechem Szczęsnym, bramkarzem Arsenalu Londyn i bramkarzem reprezentacji Polski rozmawia we Wrocławiu Sebastian Staszewski. Już w piątek zmierzymy się we Wrocławiu z reprezentacją Włoch. Myśli Pan, że będzie dobrze?

Polacy zagrają bez orła

Numer 52 - 09.11.2011
We wtorek w sali konferencyjnej stadionu we Wrocławiu zaprezentowane zostały nowe trykoty reprezentacji Polski, w których nasi zawodnicy wybiegną już za osiem miesięcy na pierwszy mecz mistrzostw Europy.

Takiego pięściarza jak Joe nie było i już nie będzie

Numer 52 - 09.11.2011
Był wyjątkowym i wybitnym pięściarzem. Niezbyt wysoki jak na wagę ciężką, miał potężny lewy sierpowy, którym nokautował wszystkich przeciwników w ringu – z JERZYM KULEJEM, jednym z najlepszych bokserów w historii polskiego sportu, rozmawia ROBERT SWACZYŃSKI. Zarówno Pan, jak i Joe Frazier, zdobyliście złote medale olimpijskie w Tokio w 1964 r. Czy znał Pan osobiście Fraziera?

Robert jak Leo

Numer 52 - 09.11.2011
To chyba jakaś holenderska przypadłość. Zwolniony z Wisły Kraków Robert Maaskant podczas pracy w Polsce przeszedł podobną drogę jak Leo Beenhakker. Najpierw wprowadził powiew świeżości, miał sukcesy i był uwielbiany przez kibiców. Później zaczęły się spektakularne klęski i zaklinanie rzeczywistości. W przypadku Maaskanta zabrakło tylko gadek o jasnej stronie księżyca.

Oczekiwanie na Kubicę

Numer 52 - 09.11.2011
Nie milkną plotki w sprawie powrotu Roberta Kubicy z teamu Lotus Renault na tor. Bolid dla niego jest przygotowany, a Eric Boullier, szef zespołu, cały czas czeka na ostateczną decyzję lekarzy polskiego kierowcy. Musimy poczekać jeszcze kilka tygodni, bo tyle potrwa kuracja pooperacyjna, choć był to lekki zabieg. Mimo to potrzeba trochę czasu.

Spotkanie z niedźwiedziem

Numer 52 - 09.11.2011
Trenując w północnych lasach i kniejach Szwecji, reprezentantka tego kraju Ida Ingemarsdotter stanęła oko w oko z groźnym niedźwiedziem. Tylko refleks i zimna krew biegaczki narciarskiej sprawiły, że nie doszło do tragedii. – Podczas jednego z treningów, po biegu przez las, siedziałam zamyślona nad potokiem, kiedy nagle poczułam czyjś wzrok na moich plecach.

TRZECIA CZĘŚĆ TRYLOGII

Numer 53-54 - 10.11.2011
W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu w słynnym kasynie MGM Grand w Las Vegas dojdzie do sensacyjnej walki pomiędzy Mannym Pacquiao i Juanem Manuelem Marquezem.

Włosi nam niestraszni

Numer 51 - 08.11.2011
We Wrocławiu będziemy mieli okazję oglądać m.in.: jednego z najlepszych bramkarzy na świecie Gianluigiego Buffona, mistrza świata z 2006 r. Andreę Pirlo, a także największą włoską gwiazdę ostatnich miesięcy, czyli szalonego Maria Balotellego.