Sport

Cenzura musi być!

Numer 56 - 15.11.2011
To, co mogą napisać na transparentach kibice, ostatnio stało się istotne dla funkcjonowania państwa. Dlatego cenzuruje się już wszystko, co fani wnoszą na stadiony. Na Dolnym Śląsku ostatnio doszło przynajmniej do dwóch cenzorskich zabiegów w trakcie spotkań piłkarskich. W Legnicy na mecz Miedzi z Chrobrym Głogów nie został wpuszczony transparent informujący o tym, że 11 listopada o godz.

Będę Polsce kibicował na Euro

Numer 56 - 15.11.2011
NAJLEPSZY WĘGIERSKI PIŁKARZ OPOWIEDZIAŁ „CODZIENNEJ” O MARCINIE WASILEWSKIM, WIZYCIE W ŁODZI I HISTORII NASZYCH NARODÓW

Namówił mnie Adam

Numer 57 - 16.11.2011
Zostałam wrzucona na bardzo głęboką wodę. Jadąc do Maroka, zupełnie nie spodziewałam się, co tam zastanę, jak to będzie wyglądało i z czym się to je. Dostałam swój samochód i po prostu musiałam jechać – z Izabelą Małysz, żoną Adama Małysza, obecnie kierowcy rajdowego, rozmawia Robert Swaczyński. Skąd pomysł na udział w tegorocznym rajdzie RMF Morocco Challenge?

Amerykański Rajd Dakar

Numer 57 - 16.11.2011
Mimo że Rajd Dakar ma w swojej nazwie afrykańskie miasto, od 2009 r. prowadzi trudnymi trasami Ameryki Południowej. W tym roku zaczyna się w Argentynie, a kończy w Chile.

Ulubiona Radwańska

Numer 57 - 16.11.2011
Światowa organizacja kobiecego tenisa przyznała nagrody za miniony sezon. Wśród wyróżnionych znalazło się miejsce dla Agnieszki Radwańskiej. Kibice z całego świata wybrali krakowiankę jako ulubioną zawodniczkę roku.

Orzeł jest w sercu

Numer 57 - 16.11.2011
CZŁONEK KLUBU WYBITNEGO REPREZENTANTA POLSKI TOMASZ KŁOS UBOLEWA, ŻE NA ZAMIESZANIU Z KOSZULKAMI NAJBARDZIEJ CIERPIĄ PIŁKARZE

Poroniony pomysł

Numer 57 - 16.11.2011
Jak piekielną siłę rażenia mają ciosy w wadze ciężkiej, przekonujemy się coraz bardziej, obserwując zachowanie Andrzeja Gołoty, którego deklaracja powrotu na ring wywołała poruszenie w środowisku pięściarskim. Nie ulega wątpliwości: Andrzej Gołota był i ciągle pozostaje najbardziej znaczącym polskim bokserem w kategorii ciężkiej, nazywanej popularnie „królową wag”.

Zamiast Orła Białego logo dla nikogo

Numer 55 - 14.11.2011
Słabi piłkarze, brzydkie koszulki pozbawione godła narodowego, brak dopingu i atmosfery na pięknym nowym stadionie, listopadowe zimno – pół roku przed Euro 2012 PZPN robi wszystko, żeby obrzydzić Polakom ich ulubioną dyscyplinę sportu. W salach VIP wrocławskiego stadionu było jednak tłoczno i wesoło.

Pozdrowienia z Wilna

Numer 55 - 14.11.2011
Tym razem pozdrawiam czytelników z Wilna. Od czwartku byliśmy tam grupą 20 kibiców reprezentujących stowarzyszenia Lwy Północy (Lechia Gdańsk) i Wiara Lecha. Przyjechaliśmy na Wileńszczyznę, aby wspólnie z naszymi rodakami uczcić Narodowe Święto Niepodległości.

Uznany za zwycięzcę

Numer 55 - 14.11.2011
Trzecia walka Manny’ego Pacquiao z Juanem Manuelem Marquezem zakończyła się tak, jak dwie poprzednie. Meksykanin nie dał się pokonać, mimo to sędziowie ogłosili niezwykle kontrowersyjny werdykt na korzyść Filipińczyka.