Świat

MOWA DO CHIŃSKIEGO LUDU

Numer 49 - 05.11.2011
Wszystko wokół nas się rozluźniło, w Niemczech, we Włoszech, w Hiszpanii, i jest fajnie, tak jak chcieli tego czciciele poprawności politycznej i tolerancji. I coraz częściej decydują o tym decydenci naszych myśli, poglądów i czynów.

Cybernetyczni gangsterzy okradają Zachód

Numer 49 - 05.11.2011
Chiny i Rosja okradają Amerykę z drogocennej wiedzy. Chodzi o dziesiątki miliardów dolarów. Służby specjalne i firmy z Pekinu oraz z Moskwy używają w tym celu hakerów. Po raz pierwszy tak otwarcie mówi o tym amerykański wywiad.

Kobiety jak lalki

Numer 49 - 05.11.2011
W rosyjskim miasteczku Niżni Nowogród ujęto nekrofila. 45-latek trzymał w domu blisko 30 ciał kobiet. To było jego „hobby”. Makabrycznego odkrycia dokonali rodzice mężczyzny, którzy wpadli do niego z wizytą. Rosjanin wykopywał zwłoki młodych kobiet z grobów i zabierał do swojego mieszkania. Robił zmarłym makijaż i przebierał je, po czym ustawiał w pokoju jak manekiny wystawowe.

NIE dla legalizacji homoseksualizmu

Numer 49 - 05.11.2011
W zeszłym miesiącu premier Wielkiej Brytanii Dawid Cameron zagroził krajom afrykańskim obcięciem pomocy humanitarnej, jeżeli nie złagodzą podejścia do homoseksualistów. Szantaż się nie udał. Afryka woli żyć biedniej, ale po swojemu.

„Krok” zbiera krwawe żniwa

Numer 49 - 05.11.2011
Na północy Francji w ciągu ostatnich dni doszło do serii tajemniczych zgonów wśród młodych ludzi. Przedstawiciele francuskiej służby zdrowia obawiają się, że wszyscy padli ofiarą pochodzącego z Rosji syntetycznego narkotyku „krokodyl”.

Jedna żona dla kilku braci

Numer 49 - 05.11.2011
Brak kobiet w Indiach w wyniku aborcji milionów dziewczynek spowodował, że częstą praktyką zaczyna być dzielenie się żoną z braćmi. W Chinach po dokonaniu 400 mln zabiegów brakuje siły roboczej. W północnych Indiach na pięciu chłopców przypadają cztery urodzenia dziewczynek. Rozpowszechnienie badań płci w łonie matki w latach 80.

RATOWANIA EURO

Numer 49 - 05.11.2011
Coraz więcej polityków CSU i liberalnej FDP, partii, które wraz z chadecką CDU tworzą koalicję rządową w Niemczech, domaga się bezpośredniego udziału obywateli w decyzjach dotyczących Unii Europejskiej. Ich zdaniem Niemcy powinni mieć prawo do głosu w sprawie pakietu ratunkowego dla Grecji, bo to oni za niego zapłacą.

Czołgi miażdżą opozycję

Numer 50 - 07.11.2011
Mimo przyjęcia planu rozwiązania kryzysu Ligi Arabskiej, reżim Bashara al-Assada strzela do demonstrantów. Od piątku zginęło już 30 osób. Jak pokazała telewizja CNN, czołgi ostrzeliwały bloki mieszkalne w oblężonej dzielnicy miasta Hims. W innych miastach do ludzi wychodzących z meczetów strzelało wojsko i policja.

Brytyjczycy coraz mniej religijni

Numer 50 - 07.11.2011
Według sondażu British Humanist Association, przeprowadzonego równolegle do tegorocznego spisu ludności, spośród ogółu wierzących w Anglii i Walii prawie dwie trzecie osób uznało siebie za osoby niereligijne. W Szkocji, gdzie badania stanowiły odrębną całość, wyniki były podobne, z nieznacznie mniejszym, ale wciąż dużym odsetkiem osób uważają-cych się za niereligijne (56 proc.).

Barbarzyńcy w Londynie

Numer 50 - 07.11.2011
Londyńscy „oburzeni” załatwiają się w katedrze św. Pawła.Pracownicy londyńskich służb porządkowych są zbulwersowani zachowaniem „oburzonych” okupujących od tygodni teren wokół katedry św. Pawła w Londynie. Z dywanu w świątyni trzeba było usunąć nieczystości, na murach budynku ktoś namalował trzy szóstki, czyli symbol szatana. – To profanacja świętego miejsca.