Ojciec Bashobora w Licheniu

Numer 712 - 15.01.2014Kościół

REKOLEKCJE KOLEJNE SPOTKANIE Z CHARYZMATYCZNYM KAPŁANEM

Ojciec John Bashobora 23 sierpnia spotka się z tysiącami wiernych w Licheniu. Będzie to kontynuacja rekolekcji, które odbyły się na Stadionie Narodowym w Warszawie 6 lipca 2013 r. Dziś zaczynają się zapisy na spotkanie z charyzmatycznym katolickim kapłanem z Ugandy.

Jarosław Wróblewski
Dziś na stronie www.slowostalosiecialem.pl zaczynają się zapisy na rekolekcje z o. Johnem Bashoborą, które odbędą się w sobotę 23 sierpnia pod hasłem: „Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami”.
Zeszłoroczne spotkanie z kapłanem z Ugandy na Stadionie Narodowym zgromadziło prawie 60 tys. osób, a plac w Licheniu może pomieścić tylko 30 tys. wiernych. „Przekażmy tę informację dalej, zaprośmy rodzinę i przyjaciół, zorganizujmy przyjazd do Lichenia, by ponownie cała Polska zobaczyła duchową siłę katolików. Niech modlitewna atmosfera rekolekcji na Stadionie Narodowym przeniesie się wraz z nami na to kolejne spotkanie. Bądźmy w tym dniu razem w domu Tej, która jest Świętą Bożą Rodzicielką i naszą najlepszą Matkązawartość zablokowana

Autor: Jarosław Wróblewski


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się