Jan Przemyłski

Manifestacja nienawiści

numer 2405 - 16.08.2019
Środowisko LGBT zorganizowało w Poznaniu wydarzenie, podczas którego zainscenizowano zabójstwo abp. Marka Jędraszewskiego. Duchowny stał się celem ataków lewicowych aktywistów, po tym jak otwarcie skrytykował ideologię siłą przez nich narzucaną. Zbadanie sprawy kontrowersyjnej imprezy w stolicy Wielkopolski zapowiedział rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar.

Brudna walka o monopol aptekarski

numer 2404 - 14.08.2019
Wybór miejsca praktyk dla farmaceutów, udział w procesie tworzenia i zamykania każdej tego typu placówki, a nawet cofnięcie prawa do wykonywania zawodu, a co za tym idzie, doprowadzenie do likwidacji przedsiębiorstwa – m.in. takie uprawnienia chcą przyznać sobie przedstawiciele samorządów aptekarskich.

W hołdzie obrońcom ojczyzny

numer 2404 - 14.08.2019
ŚWIĘTO SIŁ ZBROJNYCH 60 statków powietrznych, ponad 180 ciężkich maszyn bojowych oraz blisko 2,6 tys. żołnierzy – tak w tym roku będzie wyglądała wielka defilada pt. „Wierni Polsce”, która w czwartek przejdzie ulicami Katowic.

Trzaskowski ukrywa prawdę ws. karty LGBT

numer 2400 - 09.08.2019
Kłamliwe komunikaty wydawane przez Urząd m.st.

Tęczowe piekło dzieci

numer 2399 - 08.08.2019
Znany muzyk jazzowy Krzysztof Sadowski przez wiele lat miał molestować i gwałcić dziewczynki występujące w programie „Tęczowy Music Box”, którego był współtwórcą. Te oskarżenia rzucił na niego dziennikarz i autor książek Mariusz Zielke, który poprzez media społecznościowe poinformował, że dotarł do szokujących relacji ofiar celebryty.

Opozycja wzięła na cel Marka Kuchcińskiego

numer 2398 - 07.08.2019
Centrum Informacji Sejmu opublikowało osiemdziesiąt pięć pozycji opisujących loty marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego między 2016 r. a 2019 r. Sam zainteresowany przeprosił „wszystkich, którzy poczuli się urażeni” jego postępowaniem, i wpłacił kilkadziesiąt tysięcy m.in. na Caritas Polska.

Komisja punktuje ratusz ws. dzikiej reprywatyzacji

numer 2398 - 07.08.2019
AFERA Komisja weryfikacyjna uchyliła na wczorajszym posiedzeniu decyzje prezydenta m.st. Warszawy ws. nieruchomości położonej przy ul. Nieborowskiej 13, a w sprawie Mokotowskiej 39 stwierdziła nieważność dwóch kolejnych – przekazał przewodniczący organu Sebastian Kaleta. Jak zaznaczył, w obu przypadkach doszło do naruszenia prawa.

Opozycja atakuje arcybiskupa

numer 2395 - 03.08.2019
Czerwona zaraza już po naszej ziemi nie chodzi. Co wcale nie znaczy, że nie ma nowej, która chce opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa – powiedział abp Marek Jędraszewski podczas mszy św. w bazylice Mariackiej z okazji 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Chrońmy tradycyjny model rodziny

numer 2394 - 02.08.2019
Musimy bronić prawdy o powołaniu kobiety i mężczyzny do wspólnego życia oraz do posiadania dzieci, które są darem Boga. Negowanie tych prawd i promowanie ideologii LGBT zaprzecza godności człowieka – powiedział metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski na Jasnej Górze podczas uroczystej mszy św. z okazji zakończenia 38. Pieszej Pielgrzymki Góralskiej.

Chcieli być wolni i wolność tę sobie zawdzięczać

numer 2393 - 01.08.2019
Nadzieja umiera ostatnia – to hasło z pewnością odzwierciedla sytuację mieszkańców Warszawy w trakcie niemieckiej okupacji. Mimo słabego uzbrojenia oraz ogromnej przewagi liczebnej i technologicznej przeciwnika stawili mu czoło, aby choć przez chwilę poczuć namiastkę wolności. Mieli walczyć dwa lub trzy dni, ale zryw trwał ponad dwa miesiące.

Zdecydowane „nie” dla adopcji dzieci przez homoseksualistów

numer 2392 - 31.07.2019
Z sondażu opublikowanego przez „Rzeczpospolitą” wynika, że Polacy nie chcą ani wprowadzenia związków partnerskich (46 proc.), ani małżeństw par jednopłciowych (56 proc.). Ankietowani zdecydowanie sprzeciwili się również (76 proc.) możliwości przyznania parom homoseksualnym prawa do adopcji dzieci.

Wyreżyserowana „operacja Białystok”

numer 2387 - 25.07.2019
Zarówno policja, organizacje pozarządowe, jak i politycy Prawa i Sprawiedliwości alarmowali prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego, że podczas Marszu Równości może dojść do zamieszek. Włodarz miasta wydał zgodę na kilka zgromadzeń w tym samym miejscu i czasie, jednak organizowanych przez skrajnie odmienne środowiska. Eksperci ds.

Cenzura w imię tolerancji i wolności

numer 2386 - 24.07.2019
Centrum Monitoringu Wolności Prasy skrytykowało sieć Empik za to, że ta odmówiła dystrybucji najnowszego numeru tygodnika „Gazeta Polska”, do którego będzie dołączona naklejka „Strefa wolna od ideologii LGBT”.

Totalitarna cenzura ze strony najbardziej „tolerancyjnych”

numer 2385 - 23.07.2019
Naklejka „Strefa wolna od idologii LGBT”, która będzie dodawana do najbliższego wydania tygodnika „Gazeta Polska”, wywołała szał u lewactwa. Sieć Empik zdecydowała nie wprowadzać do swojej oferty tegoż numeru. – Okazuje się, że mieliśmy rację w 100 proc. Nasza akcja była wymierzona w cenzurę i prześladowanie ludzi mających poglądy niezgodne z ideologią LGBT – powiedział red.

Przeciw dewiacji i wymuszaniu tolerancji

numer 2384 - 22.07.2019
Wczoraj ulicami Białegostoku przeszedł Marsz w Obronie Rodziny, w którym udział wzięło ponad tysiąc osób. Wydarzenie było odpowiedzią na sobotni pochód środowisk LGBT.

Komuniści chcą wrócić do władzy

numer 2383 - 20.07.2019
Wiosna, SLD i Lewica Razem podjęły decyzję: chcemy odrobić lekcję demokracji, która nauczyła nas, że lewica wygrywa wybory, kiedy jest zjednoczona i idzie do wyborów w jednym, wspólnym bloku – mówił z podnieceniem Robert Biedroń na piątkowej konferencji. Z kolei jego nowy sojusznik Włodzimierz Czarzasty wprost przyznał w pewnym momencie, że jest 59-letnim komunistą.

​Marsz przeciw dewiacji

numer 2382 - 19.07.2019
IDEA W najbliższą niedzielę ulicami Białegostoku przejdzie Marsz w obronie Rodziny. Inicjatywa jest kontrą do manifestacji środowisk LGBT, która odbędzie się dzień wcześniej – w sobotę. – Nie godzimy się na obrazę uczuć religijnych chrześcijan i na skandaliczne sceny, które widzieliśmy podczas parad LGBT w Gdańsku czy Warszawie.

Politycy PO-PSL jak gangsterzy z mafii VAT-owskich

numer 2381 - 18.07.2019
Już w 2009 r. celnicy alarmowali o przekrętach, których dopuszczali się wysoko postawieni urzędnicy Ministerstwa Finansów i Służby Celnej, a najważniejsi politycy ówczesnej koalicji rządzącej nie tylko byli głusi na te apele, ale nawet pozwalali na to, aby osoby zgłaszające nieprawidłowości były szykanowane i zastraszane – takie szokujące zeznania przed komisją ds.

Będzie musiała się z nami liczyć

numer 2381 - 18.07.2019
Zagraniczna prasa jednoznacznie stwierdziła, że wybór Ursuli von der Leyen na przewodniczącą Komisji Europejskiej był możliwy dzięki głosom eurodeputowanych Prawa i Sprawiedliwości. To oznacza, że będzie ona musiała się liczyć z krajami naszego regionu.

Likwidacja CBA priorytetem PO-KO

numer 2380 - 17.07.2019
Centralne Biuro Antykorupcyjne powinno zostać zlikwidowane, a jego kompetencje przejęte przez policję i Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego – stwierdzili politycy związani z Platformą Obywatelską – Koalicją Obywatelską podczas Forum Programowego pod koniec ubiegłego tygodnia w Warszawie.