Marcel Hopper

Wybierz najkorzystniejszy kredyt hipoteczny

numer 2006 - 20.04.2018
Własne mieszkanie jest dla wielu z nas jedną z podstawowych potrzeb, zapewniających bezpieczeństwo życiowe. Jeśli na przeszkodzie w jej realizacji stoi brak środków, pomóc może kredyt hipoteczny. W trakcie konsultacji ze specjalistą w oddziale PKO Banku Polskiego poznamy naszą zdolność kredytową, warunki uzyskania kredytu oraz warianty jego ewentualnej spłaty.

Zainwestuj w akcje

numer 2000 - 13.04.2018
Dom Maklerski PKO Banku Polskiego oferuje różnorodne produkty i usługi, pozwalające na inwestycje i pomnażanie kapitału wszystkim – zarówno osobom o dużej skłonności do ryzyka, jak i preferującym bezpieczniejsze instrumenty finansowe.

Produkty bankowe bez wychodzenia z domu

numer 1994 - 06.04.2018
Domowy internet lub aplikacja mobilna wystarczają dziś, by załatwić większość spraw, które niegdyś wymagały osobistego stawiennictwa w oddziale banku. Bankowość internetowa i mobilna to bezpieczna, prosta i szybka forma korzystania z usług i porad, jak również zawierania umów na kolejne bankowe produkty.

Zabrakło Ci gotówki? Złóż wniosek!

numer 1989 - 30.03.2018
Nadeszła wiosna, a z nią energia do nowych wyzwań. Mogą być nimi: przygotowanie do wakacji, wymiana sprzętu RTV/AGD, remont mieszkania lub samochodu czy zniwelowanie dziur w budżecie nadwyrężonym przez zimę.

Prosta droga do oszczędzania

numer 1983 - 23.03.2018
Małe kroki przynoszą duże efekty. Tę maksymę powinny wziąć sobie do serca osoby, które mają problem z rozpoczęciem oszczędzania. Wszak nie trzeba od razu wyrzekać się wszystkich przyjemności, by budować kapitał na przyszłość. Jak się zatem za to zabrać i odłożyć pierwsze pieniądze?

Wpłacaj i wypłacaj bezpiecznie

numer 1977 - 16.03.2018
Aby skorzystać z bankomatu, potrzebne są karta oraz kod PIN – najlepiej go po prostu pamiętać, ale jeśli mamy z tym problem, można go zapisać – byle nie na karcie, do której jest on przypisany.

Połącz raty pożyczek w jedną

numer 1971 - 09.03.2018
Kredyt konsolidacyjny łączy (czyli konsoliduje w jednej racie) różne typy zobowiązań: kredyt samochodowy, zadłużenie na karcie kredytowej, „chwilówkę”, debet w koncie osobistym itp. Konsolidacja to bardzo dobre rozwiązanie dla klientów, dla których spłata wielu rat w różnej wysokości i w różnych terminach jest uciążliwa.

Rozlicz podatek z PKO Bankiem Polskim

numer 1965 - 02.03.2018
W skrzynkach pocztowych lub w działach księgowości naszych zakładów pracy czekają na nas informacje o dochodach i pobranych zaliczkach na podatek dochodowy, potocznie nazywane „pitami”. Coroczne rozliczenie podatkowe to jeden z tych obowiązków, które często odkładamy na ostatnią chwilę. Tymczasem można to zrobić szybko i prosto.

Czas na zysk

numer 1959 - 23.02.2018
W placówkach PKO Banku Polskiego można kupić jednostki uczestnictwa nowego parasolowego funduszu otwartego PKO Portfele Inwestycyjne z wydzielonymi subfunduszami: PKO Bursztynowy, PKO Szafirowy, PKO Rubinowy, PKO Szmaragdowy i PKO Diamentowy. Każdy, niezależnie od tego, jak wysokiego zysku oczekuje, znajdzie w tej ofercie coś dla siebie.

Załatw sprawę przez internet

numer 1953 - 16.02.2018
Profil Zaufany (eGO), czyli rodzaj podpisu elektronicznego, zakładany za pomocą serwisu transakcyjnego PKO Banku Polskiego, daje możliwości kontaktu z wieloma urzędami. Klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy mogą, z jego pomocą, załatwić pomocą załatwiać sprawy urzędowe online, bez wychodzenia z domu.

Oszczędzaj na swoją przyszłość

numer 1947 - 09.02.2018
Dzięki ofercie PKO Banku Polskiego możemy finansować swoje małe i duże zamierzenia oraz oszczędzać na przyszłość. Pomogą w tym Program Budowania Kapitału oraz pakiety emerytalne (IKZE i IKE).

Zarejestruj firmę w PKO Banku Polskim

numer 1941 - 02.02.2018
Baza Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej jest przeszukiwana codziennie tysiące razy. W ubiegłym roku założono ponad 300 tys. działalności gospodarczych. Od tygodnia możliwa jest rejestracja firmy w CEIDG poprzez bankowość elektroniczną.

Ubezpiecz się na ferie

numer 1935 - 26.01.2018
Zimowe ferie to plany, atrakcje, oczekiwania i wyzwania. Chcemy oderwać się od pracy, zabrać dziatwę w góry, by wspólnie poszusować lub odpocząć od zimy w słonecznych tropikach. Noclegi opłacone, bagaż spakowany, bilety kupione. Co jeszcze? Pozostała jedna z najważniejszych rzeczy – ubezpieczenie turystyczne. 

Z kartą na ferie

numer 1929 - 19.01.2018
Rodzinne i szkolne wyjazdy w góry, atrakcje na narciarskich stokach, posiłki w gospodach i restauracjach, noclegi w schroniskach, hotelach i pensjonatach. Relaks i wypoczynek jest ważny i potrzebny, ale również...  kosztowny. 

Nieprzewidziane wydatki – jak sobie z nimi radzić?

numer 1893 - 04.12.2017
Cykl Edukacja finansowa
Najczęściej brakuje nam środków na dodatkowe, większe wydatki, które nie są wpisane w comiesięczny budżet: naprawy w domu, samochodu, czy wydatki okazjonalne, np. związane ze świętami czy ważnymi okazjami rodzinnym. Bardzo ważne jest, by umieć sobie mądrze radzić w takich sytuacjach.

Czy Twój komputer jest bezpieczny?

numer 1885 - 24.11.2017
Finansowe vademecum Bezpieczeństwo bankowości internetowej i mobilnej

W trosce o bezpieczeństwo danych oraz środków finansowych przypomnimy, jak dbać o bezpieczeństwo Twojego komputera.

Senior w świecie finansów

numer 1885 - 24.11.2017
Cykl Edukacja finansowa 

Zagwarantowanie bezpieczeństwa jest podstawowym elementem polityki społecznej wobec osób starszych – mówiła minister rodziny, pracy i pomocy społecznej Elżbieta Rafalska podczas inauguracji kampanii „Bezpieczny i aktywny senior”.

Jak unikać zagrożenia

numer 1879 - 17.11.2017
Korzystanie z bankowości elektronicznej jest wygodne i szybkie, oszczędza czas i pieniądze. Aby jednak bezpiecznie cieszyć się dostępem do banku przez internet, musimy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Jak rozmawiać z dziećmi o pieniądzach

numer 1879 - 17.11.2017
Cykl Edukacja finansowa
Zachowanie dzieci względem pieniędzy jest odbiciem zachowań ich rodziców. Wszak to oni są wzorem i autorytetem dla dzieci, szczególnie tych najmłodszych. To rodzice tłumaczą reguły społeczne, uczą kultury i pokazują, co jest dobre, a co złe. Jednak kształcenie pożądanych zachowań nie kończy się na wyważonych słowach i dawaniu przykładu.

Jak bezpiecznie używać aplikacji mobilnej IKO

numer 1874 - 10.11.2017
Bankowa aplikacja IKO przechodzi cykliczne testy i audyty bezpieczeństwa prowadzone przez certyfikowane firmy. Ich wyniki potwierdzają, że IKO została stworzona zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.