Grzegorz Wszołek

Gratulacje dla Lisa

Numer 42 - 27.10.2011
A jest czego gratulować! Pomińmy to, że gwiazdor telewizji szczyci się wszędzie, jak to odkrył „prawdziwą twarz” Jarosława Kaczyńskiego. Po prywatnej rozmowie dziennikarza „Wprost” z Cymańskim ten wraz z „ziobrystami” ma teraz przegwizdane u prezesa. Oburzony publikacją wywiadu, w którym padły nieprzyjemne słowa pod adresem stronników Kaczyńskiego, był nawet jeden z redaktorów „Gazety Wyborczej”.

WPUSZCZENI W MALINY

Numer 36 - 20.10.2011
Bogdan Święczkowski, szef ABW za rządów PiS-u, oraz Dariusz Barski, zastępca prokuratora generalnego w tym samym okresie, jeszcze 22 września mogli ubiegać się o miejsca w Sejmie jako prokuratorzy w stanie spoczynku.

Targi koalicyjne

Numer 30 - 13.10.2011
Winiarz u bram Sejmu już miesza. Nie jest pewne, jak będzie wyglądała koalicja po wyborach.

Miłościwy spot

Numer 24 - 06.10.2011
Partia władzy zafundowała wyborcom majstersztyk warsztatowy. Spot, w którym PO straszy przed wyborcami PiS – osobami agresywnymi, chorymi, starszymi, kibolami – jest podobno „skierowany do tych ludzi, którzy bardzo często mają jakiś pogląd polityczny, ale nie mają wystarczającej motywacji, żeby pójść wybierać” – orzekł Tusk.

Zapomniany wykluczony

Numer 12 - 22.09.2011
Czy ktoś pamięta jeszcze o Bartku wędrowniczku, który kilka miesięcy temu dziarsko prezentował się obok premiera na konferencji prasowej? Tych milion pomysłów na walkę z wykluczeniem, a jeszcze wcześniej – walkę z Rychami i Zbychami w komisji śledczej? Nie? Ostatnio Arłukowicz o sobie przypomniał. Ale zapomniał o programie swojej partii.