Przemysław Harczuk

Ruch czy BezRuch

Numer 18 - 29.09.2011
W kioskach Ruchu nie można kupić „Gazety Polskiej Codziennie” – alarmują nasi czytelnicy. Zdarza się, że kioskarze informują, że gazeta została sprzedana, w rzeczywistości chowają ją jednak pod inne gazety. Niektórzy tłumaczą, że… mają zakaz sprzedawania naszego pisma.

Zakazana książka

Numer 18 - 29.09.2011
Dyrekcja Łazienek Królewskich w Warszawie w ostatniej chwili cofnęła zgodę na organizację promocji książki Jarosława Kaczyńskiego. Promocja „Polski naszych marzeń” miała się odbyć w Starej Pomarańczarni. Organizatorem była Fundacja Republikańska. Wszystko było ustalone. W ostatniej chwili spółka miejska, która administruje parkiem Łazienki, cofnęła jednak zgodę.

Ruch w stronę Białorusi

Numer 19 - 30.09.2011
Czytelnicy wciąż mają problem z zakupem „Gazety Polskiej Codziennie”. Do niektórych kiosków Ruchu wtorkowy numer dotarł w… środę! Rzecznik spółki wszystkiemu zaprzecza.

MIAŁA BYĆ DROGA, nastał Grabarczyk

Numer 17 - 28.09.2011
Budowa drogi ekspresowej S7 była priorytetem rządu PiS-u. Po dojściu do władzy PO niektórzy żartowali, że przynajmniej tej inwestycji nowy rząd nie zepsuje. A jednak. W lutym Ministerstwo Infrastruktury wstrzymało budowę kilku ważnych odcinków. Kiedy prace ruszą na nowo? Tego nie wie nikt.

Znów postrzelono działacza PiS-u!

Numer 17 - 28.09.2011
W Opolu nieznany sprawca strzelił do osoby rozklejającej plakaty wyborcze Prawa i Sprawiedliwości.

Inspekcja sanitarna w „Codziennej”!

Numer 17 - 28.09.2011
Inspektorzy sanitarni pojawią się w siedzibie spółki Forum SA, wydawcy „Gazety Polskiej Codziennie”. Sprawdzą nas m.in. na podstawie… ustawy o substancjach chemicznych i mieszaninach.

Przestańcie nas molestować!

Numer 17 - 28.09.2011
Reklamy rzecznika szczecińskiego SLD Albina Majkowskiego pojawiły się – bez naszej wiedzy – w „Gazecie Polskiej Codziennie”. W weekend wbrew naszej woli „reklamowaliśmy” działacza homoseksualistów Krystiana Legierskiego.

PRZERWANE ŁĄCZE

Numer 16 - 27.09.2011
Dziwne kłopoty techniczne zakłóciły organizowaną przez kluby „Gazety Polskiej” wideokonferencję lidera PiS-u Jarosława Kaczyńskiego z Polonią w Chicago i Toronto. W salach w Chicago i Toronto tłumnie zgromadzili się czytelnicy „Gazety Polskiej”. W tym samym czasie w warszawskim studiu trwały ostatnie przygotowania techniczne. Na pięć minut przed wejściem na wizję sprzęt działał bez zarzutu.

Nie damy sfałszować wyborów!

Numer 14 - 24.09.2011
Nie mam złudzeń. Z demokracją w Polsce pożegnaliśmy się już dawno. Największym problemem jest propaganda mediów, która wśród wielu Polaków doprowadziła do oderwania rozumu od rzeczywistości – z Ewą Stankiewicz, dokumentalistką i liderem stowarzyszenia Solidarni 2010, współtwórczynią ruchu walczącego o uczciwe wybory parlamentarne, rozmawia Przemysław Harczuk.

Wrocław ma gdzieś ofiary Smoleńska

Numer 14 - 24.09.2011
Skandal we Wrocławiu! Naczelna Organizacja Techniczna w ostatniej chwili odmówiła wynajęcia sali organizatorom konferencji „Smoleńsk – nowe fakty”, bo „temat jest kontrowersyjny”.

Młodzi nienawidzą ściemy

Numer 15 - 26.09.2011
Opłata za drugi kierunek studiów, dwukrotny wzrost bezrobocia młodego pokolenia – to tylko niektóre „sukcesy”, jakie rządowi Donalda Tuska wypomniał lider opozycji, Jarosław Kaczyński. Spotkanie „Prawo i Sprawiedliwość szansą młodych” odbyło się w niedzielę w warszawskich Hybrydach.

Chcę kontynuować dzieło męża

Numer 13 - 23.09.2011
Wiem, co chcę zrobić dla swoich wyborców, ich problemy są dla mnie naprawdę bardzo istotne. Bo pracując z moim mężem, nauczyłam się wsłuchiwać w głosy ludzi. Właśnie w takim stylu działam w polityce – z Beatą Gosiewską, kandydatką PiS-u do Senatu w województwie świętokrzyskim, wdową po śp. Przemysławie Gosiewskim, rozmawia Przemysław Harczuk.#DziękujeMyZaOdwagę
reklama