Polska

Wściekły Graś nas nie wpuścił

Numer 17 - 28.09.2011
Nie jedzie pan z nami. Niech pan sobie sfinansuje wyjazd – usłyszał od rzecznika rządu Pawła Grasia dziennikarz „Codziennej”, który chciał wsiąść do przeznaczonego dla mediów autobusu sztabu PO.

Znów postrzelono działacza PiS-u!

Numer 17 - 28.09.2011
W Opolu nieznany sprawca strzelił do osoby rozklejającej plakaty wyborcze Prawa i Sprawiedliwości.

Biednemu wiatr w oczy

Numer 17 - 28.09.2011
Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz woli płacić grubą kasę firmom, które zajmują się dowozem niepełnosprawnych dzieci do szkół, niż dać satysfakcjonujące pieniądze rodzicom, aby sami zadbali o dowóz swoich podopiecznych. – To skandal – denerwuje się Roman Styszko, ojciec niepełnosprawnego Mateusza. Mężczyzna od kilku lat walczy bezskutecznie o godne traktowanie ze strony miasta.

Inspekcja sanitarna w „Codziennej”!

Numer 17 - 28.09.2011
Inspektorzy sanitarni pojawią się w siedzibie spółki Forum SA, wydawcy „Gazety Polskiej Codziennie”. Sprawdzą nas m.in. na podstawie… ustawy o substancjach chemicznych i mieszaninach.

Przestańcie nas molestować!

Numer 17 - 28.09.2011
Reklamy rzecznika szczecińskiego SLD Albina Majkowskiego pojawiły się – bez naszej wiedzy – w „Gazecie Polskiej Codziennie”. W weekend wbrew naszej woli „reklamowaliśmy” działacza homoseksualistów Krystiana Legierskiego.

Nie wierzcie rosyjskiemu śledztwu!

Numer 17 - 28.09.2011
Były oficer radzieckiego kontrwywiadu GRU Wiktor Suworow komentuje wstrząsający raport niezależnych ekspertów pt. „Zbrodnia smoleńska. Anatomia zamachu”, do której napisał wstęp. Badaniem przyczyn katastrofy smoleńskiej powinna się zająć międzynarodowa komisja.

Jarosław Kaczyński: Polska moich marzeń

Numer 18 - 29.09.2011
Prezentujemy wybrane fragmenty nowej książki Jarosława Kaczyńskiego „Polska moich marzeń”. Książka ta jest manifestem etycznym i politycznym prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Opisuje on w niej także osoby, z którymi blisko współpracował, w tym swoich aktualnych oponentów politycznych. Obszerniejsze fragmenty książki już za tydzień w tygodniku „Gazeta Polska”!

Strach przed prawdą

Numer 15 - 26.09.2011
We Wrocławiu ludzie boją się rozmów o katastrofie smoleńskiej. Prezes NOT-u wprost przyznał, że ten temat mu się nie podoba. A dyrektor Teatru Lalek nie pozwolił wejść kilkuset osobom, które chciały wysłuchać posła PiS-u Antoniego Macierewicza.

Na plecach „Codziennej” do Sejmu!

Numer 15 - 26.09.2011
To skandal! Kandydat SLD Krystian Legierski wrzucił nielegalnie, bez naszej zgody, swoją reklamówkę wyborczą do „Codziennej”. Oczywiście, gdyby o zgodę poprosił, odesłalibyśmy go z kwitkiem. Ale się spotkamy – w sądzie!

SĄD NAD OBROŃCĄ RYMKIEWICZA

Numer 16 - 27.09.2011
Bronił Jarosława Marka Rymkiewicza, a teraz może stracić prawo do wykonywania zawodu. – Obrońcy w PRL-u byli zawieszani, mieli sprawy dyscyplinarne, ale rady adwokackie nie odbierały im prawa do wykonywania zawodu – komentuje sprawę Zbigniew Romaszewski.


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama