Polska

Wrocław ma gdzieś ofiary Smoleńska

Numer 14 - 24.09.2011
Skandal we Wrocławiu! Naczelna Organizacja Techniczna w ostatniej chwili odmówiła wynajęcia sali organizatorom konferencji „Smoleńsk – nowe fakty”, bo „temat jest kontrowersyjny”.

Platforma zapłaci za „suczki”

Numer 14 - 24.09.2011
Zespół Ascetoholix nie odpuści Platformie Obywatelskiej tego, że w kampanii wyborczej bezprawnie wykorzystała ich utwór „Suczki”. Muzykę i słowa z tej piosenki skompilowano ze zdjęciami młodych kandydatek PiS-u. W zeszłym tygodniu klip opublikował w internecie kandydat PO na posła Dariusz Dolczewski. Sprawa oburzyła m.in.

Pitera na tarczy

Numer 14 - 24.09.2011
Julia Pitera przegrała kolejny proces za mówienie nieprawdy. Sąd Okręgowy w Płocku orzekł, że Pitera ma przeprosić polityka PiS-u Wojciecha Jasińskiego za to, co mówiła 7 września na jego temat podczas debaty wyborczej w Płocku. Minister wypowiadała się nieprawdziwie na temat powodów nieobecności kontrkandydata z PiS-u.

Próba samospalenia przed Kancelarią Premiera

Numer 14 - 24.09.2011
Mężczyzna, który próbował się spalić, stracił pracę w urzędzie skarbowym. Stało się to wkrótce po tym, jak starał się ujawnić przekręty, do których miało tam dochodzić. Znaleziono przy nim dwa listy – do premiera i do żony.

Nie tędy droga, panie prezydencie!

Numer 15 - 26.09.2011
Myślę, że PO te wybory przegra, pytanie tylko, na ile. Polska potrzebuje rządu, który poprowadzi kraj przez nadchodzący właśnie trudny czas. Ludzie widzą, jaka jest skala problemów, z którymi rząd Donalda Tuska nie umiał sobie poradzić – z Beatą Kempą, posłanką Prawa i Sprawiedliwości, liderką regionalnych struktur PiS-u w województwie świętokrzyskim, rozmawia Przemysław Harczuk.

Zaatakują w ciszy wyborczej

Numer 15 - 26.09.2011
Prorządowe media szykują prowokację, która ma skompromitować PiS i umożliwić wygraną PO. Dzień przed wyborami jest planowana publikacja fałszywego stenogramu rozmowy Lecha i Jarosława Kaczyńskich, która odbyła się tuż przed katastrofą smoleńską – podał portal wPolityce.pl. Fałszywka ma sugerować odpowiedzialność prezesa PiS-u za tragedię.

PiS dogonił PO!

Numer 15 - 26.09.2011
To już pewne. Różnica między dwiema największymi partiami jest minimalna.Niezależna prognoza Marcina Paladego nie pozostawia złudzeń. Przewaga PO nad PiS-em wynosi jedynie 1,5 proc. Na PO głosować chce 33 proc. badanych (o 1,5 mniej niż przed tygodniem), na PiS 31,5 proc. (wzrost o 1 punkt). Różnica mieści się w granicach błędu statystycznego.

Młodzi nienawidzą ściemy

Numer 15 - 26.09.2011
Opłata za drugi kierunek studiów, dwukrotny wzrost bezrobocia młodego pokolenia – to tylko niektóre „sukcesy”, jakie rządowi Donalda Tuska wypomniał lider opozycji, Jarosław Kaczyński. Spotkanie „Prawo i Sprawiedliwość szansą młodych” odbyło się w niedzielę w warszawskich Hybrydach.

Chcę kontynuować dzieło męża

Numer 13 - 23.09.2011
Wiem, co chcę zrobić dla swoich wyborców, ich problemy są dla mnie naprawdę bardzo istotne. Bo pracując z moim mężem, nauczyłam się wsłuchiwać w głosy ludzi. Właśnie w takim stylu działam w polityce – z Beatą Gosiewską, kandydatką PiS-u do Senatu w województwie świętokrzyskim, wdową po śp. Przemysławie Gosiewskim, rozmawia Przemysław Harczuk.

Mogą powtórzyć wybory!

Numer 13 - 23.09.2011
Czy w razie wygranej PiS-u wybory zostaną powtórzone? Decyzja Sądu Najwyższego odkładającego protest Nowej Prawicy stwarza taką możliwość! Sąd Najwyższy odłożył rozpatrzenie protestu komitetu wyborczego Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego. Wcześniej Państwowa Komisja Wyborcza odmówiła rejestracji komitetu. Jak ustaliliśmy, konsekwencje decyzji SN mogą być bardzo poważne.

reklama

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama