Polska

Wielka e-wtopa

Numer 23 - 05.10.2011
Kolejny wielki projekt minister edukacji Katarzyny Hall legł w gruzach. Pierwszego września uczniowie zamiast opasłych książek mieli włożyć do tornistrów podręczniki w wersji elektronicznej. Ale gruszki na wierzbie nie urosły.

DEBATA TOMASZ LIS-JAROSŁAW KACZYŃSKI

Numer 23 - 05.10.2011
Chciałam dowiedzieć się istotnych kwestii, dotyczacych założeń programowych i rozstrzygnięć personalnych. To była jednak jałowa dyskusja. Nie wynikało z niej z niej nic nowego. Joanna Fabisiak (PO) Magdalena Żuraw (PiS)

Wojskowe służby nie są w stanie wyjaśnić przyczyn

Numer 21 - 03.10.2011
W dniu smoleńskiej tragedii szefowie Służby Kontrwywiadu Wojskowego nie wprowadzili stanu podwyższonej gotowości. Na pogrzebie pary prezydenckiej na Wawelu nie było nikogo z SKW, a działania kontrwywiadu wojskowego, związane z wyjaśnianiem przyczyn katastrofy, budzą wiele wątpliwości.

Kurtyka ze wsparciem Rokity

Numer 21 - 03.10.2011
Sensacja w Krakowie! Jan Rokita, jeden z założycieli Platformy Obywatelskiej, poparł w wyborach do Senatu kandydującą z listy PiS-u Zuzannę Kurtykę. Rokita po odejściu z Platformy bardzo rzadko wypowiada się publicznie. Jego zaangażowanie w kampanię wyborczą jest więc dużym zaskoczeniem.

Już kręcą w śledztwie

Numer 21 - 03.10.2011
Antoni P., mężczyzna, który pod koniec ubiegłego tygodnia płonął we własnym samochodzie, przed tragedią otrzymywał groźby. Mimo to śledczy za najbardziej prawdopodobną przyczynę dramatu uważają próbę samobójczą lub… wypadek! Tragedia rozegrała się w miniony czwartek. Po godz.

Rodzice przedszkolaków nie zagłosują na PO

Numer 21 - 03.10.2011
O 15 minut rozmowy prosili Donalda Tuska rodzice przedszkolaków. Chcieli dowiedzieć się, czy rząd zamierza rozwiązać problem przedszkoli. Ale nikt do nich nie wyszedł.

Transwestyci za Palikotem

Numer 21 - 03.10.2011
Kandydat, którego interesuje tylko to, że startuje w wyborach. Kobieta, która do niedawna była mężczyzną. Tacy ludzie są na listach Ruchu Palikota.

U Wałęsy na balandze

Numer 21 - 03.10.2011
Nowy właściciel „Rzeczpospolitej” i ludzie służb specjalnych bawili się w sobotę na imprezie urodzinowej byłego prezydenta Lecha Wałęsy.

Cwane sztuczki byłego wiceministra

Numer 21 - 03.10.2011
Działacz PSL-u Jacek Soska wie, jak zarobić na cudzej ziemi. Dostaje dziesiątki tysięcy złotych dopłat unijnych na działalność rolniczą na gruntach, które nie należą do niego. Zdarza się, że właściciel nawet nie wie, iż ktoś użytkuje jego ziemię i otrzymuje dopłaty z UE. Tak jest na przykład z należącą do PKP działką w Wolbromiu.

Gdzie jest Grabarczyk?

Numer 22 - 04.10.2011
Platforma lansuje slogan „Polska w budowie”. Dlaczego więc ukrywa swojego wielkiego budowniczego, ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka?#DziękujeMyZaOdwagę
reklama