Sport

Twarde kości Adamka

Numer 169 - 28.03.2012
Boks Czerwcowa walka Tomasza Adamka odbędzie się zgodnie z planem. Kontuzja lewej dłoni, której doznał podczas bicia Nagy’ego Aguilery, nie jest groźna.

FIFA dzieli się z kibicami

Numer 169 - 28.03.2012
FIFA postanowiła podzielić się z kibicami należącymi do niej materiałami telewizyjnymi. Od kilku dni na stronie YouTube.com można znaleźć fragmenty spotkań, wywiady i reportaże z mundialu w RPA w 2010 r. i z mistrzostw świata kobiet z 2011 r. Chcemy dostarczyć użytkownikom YouTube filmów dotyczących najwspanialszych momentów z historii mistrzostw świata.

Wielki tenis w Inowrocławiu

Numer 170 - 29.03.2012
W Inowrocławiu dojdzie do wielkiego wydarzenia tenisowego. W tamtejszej Hali Widowiskowo-Sportowej 6–8 kwietnia zostanie rozegrany mecz Pucharu Davisa między Polską a Estonią. Awizowano przyjazd wszystkich najlepszych polskich tenisistów.

Ciężkie i cięższe

Numer 170 - 29.03.2012
Ostatnio przejeżdżałem koło stadionu Legii z trzyletnim kuzynem. Pytam go: „Chciałbyś zostać piłkarzem?”. Bez wahania odpowiada: „Nie! Kibicem!”. Życie piłkarza to naprawdę ciężki kawałek chleba. Przekonuje nas do tego jeden z piłkarzy Legii, który w opublikowanym na portalu internetowych artykule pt. „Piłkarzem się jest 24 godziny na dobę” opisuje dzień z życia profesjonalnego zawodnika.

W czepku urodzony

Numer 168 - 27.03.2012
O tym, że Franciszek Smuda jest szczęściarzem, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. A gdyby ktoś miał wątpliwości, to w największym skrócie... Po pierwsze: skacowany Szarmach podczas rozgrywanego w słoneczny dzień meczu kadry z jakąś podrzędną drużyną z USA unika gry, chowając się przed słońcem w cieniu kryjącego go Franka.

Bił lewą aż do bólu

Numer 168 - 27.03.2012
Tomasz Adamek okupił sobotnie zwycięstwo nad Nagym Aguilerą kontuzją lewej dłoni. Z tego powodu może być zmuszony przełożyć swoją kolejną walkę, zaplanowaną na 16 czerwca.

Szaleństwo w Nikozji

Numer 168 - 27.03.2012
Przed nami dwa dni z ćwierćfinałami Ligi Mistrzów. Dziś w Nikozji wielkie święto. Skromny APOEL podejmuje wielki Real Madryt. Cały Cypr ogarnęło wielkie piłkarskie szaleństwo. Bilety na mecz z Realem w cenie 80 euro wyprzedano w kilkanaście minut.

UEFA zamyka stadion we Wrocławiu

Numer 168 - 27.03.2012
Na obiekcie są problemy z systemem elektronicznym. Władze Wrocławia muszą jak najszybciej temu zaradzić, dlatego UEFA nakazała zamknięcie Stadionu Miejskiego. Oznacza to, że piłkarze Śląska Wrocław najbliższy mecz ligowy rozegrają na starym obiekcie przy ul. Oporowskiej.

Dziękujemy Niemcom za Kloppa

Numer 168 - 27.03.2012
Dwie bramki i trzy asysty polskich piłkarzy Borussii Dortmund w niedzielnym meczu przeciwko Koeln pokazały, jak bardzo forma naszej reprezentacji zależy od trenera BVB Juergena Kloppa, z którym niestety selekcjoner Franciszek Smuda nie ma najlepszych stosunków.

Alonso najlepszy w deszczu

Numer 167 - 26.03.2012
FORMUŁA 1 Fernando Alonso z teamu Ferrari wygrał wymagający wyścig o Grand Prix Malezji, drugą eliminację mistrzostw świata Formuły 1. Hiszpan wyprzedził w niej Meksykanina Sergia Pereza z Sauber-Ferrari oraz Brytyjczyka Lewisa Hamiltona z McLarena-Mercedesa. Niedzielne zawody miały przebieg niezwykle loteryjny.