Sport

Spotkanie z niedźwiedziem

Numer 52 - 09.11.2011
Trenując w północnych lasach i kniejach Szwecji, reprezentantka tego kraju Ida Ingemarsdotter stanęła oko w oko z groźnym niedźwiedziem. Tylko refleks i zimna krew biegaczki narciarskiej sprawiły, że nie doszło do tragedii. – Podczas jednego z treningów, po biegu przez las, siedziałam zamyślona nad potokiem, kiedy nagle poczułam czyjś wzrok na moich plecach.

TRZECIA CZĘŚĆ TRYLOGII

Numer 53-54 - 10.11.2011
W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu w słynnym kasynie MGM Grand w Las Vegas dojdzie do sensacyjnej walki pomiędzy Mannym Pacquiao i Juanem Manuelem Marquezem.

Włosi nam niestraszni

Numer 51 - 08.11.2011
We Wrocławiu będziemy mieli okazję oglądać m.in.: jednego z najlepszych bramkarzy na świecie Gianluigiego Buffona, mistrza świata z 2006 r. Andreę Pirlo, a także największą włoską gwiazdę ostatnich miesięcy, czyli szalonego Maria Balotellego.

HISTORIA JOE FRAZIERA

Numer 51 - 08.11.2011
Po trzeciej walce z Frazierem, Ali stwierdził, że w ringu był bliski śmierci. Teraz blisko niej jest jego rywal. Joe Frazier, były mistrz świata w wadze ciężkiej, trafił do hospicjum z zaawansowanym rakiem wątroby.

Maaskant tylko do zimy

Numer 51 - 08.11.2011
Trzy porażki z rzędu, w tym pierwsza od 28 lat klęska z Cracovią przy Kałuży – oto bilans Roberta Maaskanta. Nic dziwnego, że jego posada wisi na włosku. W tym tygodniu trener Wisły Kraków ma spotkać się z właścicielem klubu Bogusławem Cupiałem. – Mieliśmy to w planach od dłuższego czasu. Jest przerwa na reprezentację, więc mamy więcej czasu, aby podyskutować o drużynie – przekonuje Holender.

Ciężki los rugbisty Skry

Numer 51 - 08.11.2011
Sześciokrotni mistrzowie Polski zagrają w nowym sezonie z logo „Codziennej” na koszulkach. Nasza redakcja obejmie patronat nad zespołem rugbistów Skry Warszawa.

Anglicy wybrali Kraków

Numer 51 - 08.11.2011
Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski oficjalnie ogłosił, że jego miasto będzie bazą reprezentacji Anglii podczas Euro 2012. Jeszcze ważniejsze wiadomości dla polskich kibiców miał trener Fabio Capello. Zapowiedział on, że piłkarze będą mieli w Krakowie dużą swobodę i dużo czasu, żeby zwiedzać i poruszać się po mieście.

Przepraszam, czy tu biją?

Numer 49 - 05.11.2011
Radosław Sobolewski pobił się z Kew Jaliensem. Atmosfera w Wiśle po porażkach z Legią, Podbeskidziem i Fulham jest tragiczna. Nerwowo jest również w Cracovii. W niedzielne popołudnie czeka nas już wojna na całego. Przy ul. Kałuży odbędą się kolejne derby Krakowa.

Marsz, dzielny narodzie!

Numer 49 - 05.11.2011
W ostatnim czasie wybrałem się do kina na „Bitwę warszawską” w reżyserii Jerzego Hoffmana. Czy film mi się podobał? Jest, jaki jest. Długo by pisać. Pierwsza w Polsce pełnometrażowa produkcja zrealizowana w 3D jest na pewno poprawna politycznie. Na kilka scen zwróciłem jednak uwagę.

Rywal z łapanki

Numer 49 - 05.11.2011
W nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu Mariusz Wach stoczy najtrudniejszy pojedynek w swojej karierze, ale jego rywalem nie będzie były mistrz świata Oliver McCall. McCall to były mistrz świata w wadze ciężkiej i jeden z dwóch ludzi, którzy pokonali Lennoksa Lewisa. Poza głośnym nazwiskiem zostało mu jednak niewiele.