Sport

Mecz kolejki – relacja z trybun

Numer 3 - 12.09.2011
Przed piątkowym meczem z Wisłą zbieraliśmy książki dla Polaków mieszkających na Litwie. Poznaniacy niezwykle licznie odpowiedzieli na nasz apel. Udało nam się zebrać ponad 1,5 tony książek! Zbieramy również podpisy pod poparciem kibicowskiego projektu ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, którym chcemy zastąpić obecnie obowiązujący bubel prawny.

Talibowie atakują

Numer 3 - 12.09.2011
Jak podało dowództwo NATO, 80 amerykańskich żołnierzy zostało rannych, a dwóch afgańskich cywilów zginęło podczas ataku bombowego na bazę USA. Wybuch nastąpił przed wjazdem do placówki Sajed Abad w prowincji Wardak. Odpowiedzialność za atak wzięli na siebie talibowie. Zamachowiec-samobójca zdetonował bombę ukrytą w ciężarówce.

Liga Mistrzów to wisienka na piłkarskim torcie

Numer 4 - 13.09.2011
Wojtek Szczęsny to oczywiście znakomity bramkarz, ale mam nadzieję, że nie jest już w tak świetnej formie, jak w meczu z Niemcami. Mógłby coś tam puścić… – z kapitanem reprezentacji Polski Jakubem Błaszczykowskim, który w barwach Borussii Dortmund zadebiutuje dziś w Champions League, rozmawia Sebastian Staszewski Od czasu dwumeczu Wisły Kraków

Kary za bluzgi

Numer 4 - 13.09.2011
Grzywna 2 tys. zł. i dwuletni zakaz stadionowy – takie wyroki usłyszało sześciu kibiców Korony Kielce po meczu ze Śląskiem Wrocław. Co przeskrobali? Bluzgali i nie słuchali poleceń służby informacyjnej. Łącznie zatrzymano aż jedenaście osób. W trakcie i po ligowym sobotnim spotkaniu. Wszyscy spędzili noc na dołku w Kielcach i Skarżysku-Kamiennej.

Awantura o hymn

Numer 4 - 13.09.2011
„Bo ten jeden tylko polski, no a drugi, cóż, żydowski” – te słowa były końcem dłuższego cytatu dziennikarza radiowej Trójki w trakcie dyskusji

13 Polaków walczy o milionowe premie

Numer 4 - 13.09.2011
754 mln euro do podziału, ponad 300 mln widzów przed telewizorami w czasie najważniejszych meczów, najlepsi piłkarze świata – wraca ulubiona rozrywka kibiców, czyli Liga Mistrzów. Niestety znów bez polskiego klubu, ale za to z 13 Polakami w składach najsilniejszych zespołów w Europie. I znów cały kontynent zasiądzie na stadionach, żeby dopingować gwiazdy światowej piłki.

Wiara czyni cuda

Numer 4 - 13.09.2011
Polacy wierzyli. Adamek wierzył. I wyszło jak zwykle. Byłoby dobrze, gdyby nasz naród porzucił wiarę w sportowców, którzy go reprezentują. Nie dla własnego komfortu psychicznego jedynie. Wprawdzie nie da się ukryć, że nie oczekując niczego od ich występów, nie będziemy się tak denerwować – ale chodzi o to, by faktycznie polepszyć osiągane przez nich rezultaty.

MAŁY POLAK POTRAFI

Numer 2 - 10.09.2011
Chcę dać kibicom dobry show i pokazać, że „mały” Polak potrafi wygrywać z „wielkimi” – z TOMASZEM ADAMKIEM rozmawia PAWEŁ ZYZAK. Jestem niższy od Kliczki, ale za to szybszy. Muszę mieć dobrą kondycję, żeby zasypać go ciosami. Muszę też nacierać, być stroną atakującą, a z biegiem rund będzie to działało na moją korzyść.

Bufetowa daje Hiszpanom

Numer 2 - 10.09.2011
Stolica płaci krocie za markę FCBEscola, zabrakło pieniędzy na naukę pływania dla dzieci. Warszawa chełpi się tym, że jest jedynym miastem w Europie, w którym będzie działać oficjalna szkółka pod dumną nazwą FCBEscola Varsovia. Nikt nie wspomniał, że dzieje się tak, bo to wyjątkowo droga zabawa.

Sprawa szyta grubymi nićmi

Numer 2 - 10.09.2011
Cel postawienia zarzutu rozboju był oczywisty – umieszczenie Starucha w areszcie. Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa. W czwartek utrzymano w mocy postanowienie sądu II instancji i „Staruch” pozostał w areszcie tymczasowym do 31 października. Mimo licznych poręczeń – m.in.