Sport

KIBICE WYMUSILI NA PZPN-IE PRZYWRÓCENIE ORZEŁKA

Numer 58 - 17.11.2011
Po najsmutniejszym meczu z możliwych, bo rozgrywanym na pustym stadionie, Polska wygrała 2:1 z Węgrami. Kibice mogą jednak być z siebie dumni. Ich bojkot odniósł natychmiastowy skutek – PZPN chce przywrócić Orła na koszulkach!

POLICJA PRZEJMUJE SLUMSY W RIO

Numer 58 - 17.11.2011
Komandosi i specjalne jednostki policji, wsparte śmigłowcami i wozami bojowymi, wkroczyły w niedzielę do dzielnicy Rio de Janeiro – Rocinha. Tak wyglądają brazylijskie przygotowania do... mistrzostw świata w piłce nożnej w 2014 r. i igrzysk olimpijskich, które odbędą się dwa lata później.

Z kim Polacy zagrają na Euro 2012?

Numer 58 - 17.11.2011
Po ostatnich meczach barażowych w eliminacjach Euro 2012 Unia Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA) oficjalnie podała podział na koszyki. Już wiemy na pewno, z kim Polacy nie zagrają w grupie, a na kogo mogą trafić w drodze do finału mistrzostw Europy.

Kowalczyk na start

Numer 58 - 17.11.2011
19 listopada wraz z zawodami w norweskim Sjusjoen rusza nowy sezon w biegach narciarskich. W Pucharze Świata 2011/2012 Justyna Kowalczyk po raz czwarty powalczy o Kryształową Kulę. – Wpadliśmy na dwa nowe pomysły.

Siatkarze w Pucharze Świata

Numer 58 - 17.11.2011
20 listopada Polacy meczem z Kubą zainaugurują swój pierwszy w historii udział w Pucharze Świata siatkarzy. Turniej odbędzie się w Japonii i potrwa aż 15 dni. Każda z drużyn rozegra po jedenaście spotkań każdy z każdym, a trzy najlepsze mają zapewniony udział w igrzyskach olimpijskich. (rs)

OTOCZYĆ CHINY!

Numer 58 - 17.11.2011
Prezydent USA Barack Obama przybył wczoraj z oficjalną wizytą do Australii w ramach dziewięciodniowej podróży po regionie Azji-Pacyfiku. Podczas wspólnej konferencji prasowej z premier Julią Gillard zapowiedział wzmocnienie amerykańskiego arsenału wojskowego w tym kraju.

W POZNANIU REPREZENTACJA POLSKI ZMIERZY SIĘ DZIŚ W TOWARZYSKIM MECZU Z WĘGRAMI

Numer 56 - 15.11.2011
Wydaje się to nieprawdopodobne, ale o powrót orzełka na koszulki reprezentacji Polski powalczą… działacze PZPN-u. Ale nie ci z centrali od Grzegorza Laty. Za dwa tygodnie na zjeździe PZPN-u o godło powalczą działacze z okręgowych związków z szefem Dolnośląskiego ZPN Andrzejem Padewskim na czele. Pożegnanie koszulek bez godła?

Cenzura musi być!

Numer 56 - 15.11.2011
To, co mogą napisać na transparentach kibice, ostatnio stało się istotne dla funkcjonowania państwa. Dlatego cenzuruje się już wszystko, co fani wnoszą na stadiony. Na Dolnym Śląsku ostatnio doszło przynajmniej do dwóch cenzorskich zabiegów w trakcie spotkań piłkarskich. W Legnicy na mecz Miedzi z Chrobrym Głogów nie został wpuszczony transparent informujący o tym, że 11 listopada o godz.

Będę Polsce kibicował na Euro

Numer 56 - 15.11.2011
NAJLEPSZY WĘGIERSKI PIŁKARZ OPOWIEDZIAŁ „CODZIENNEJ” O MARCINIE WASILEWSKIM, WIZYCIE W ŁODZI I HISTORII NASZYCH NARODÓW

Namówił mnie Adam

Numer 57 - 16.11.2011
Zostałam wrzucona na bardzo głęboką wodę. Jadąc do Maroka, zupełnie nie spodziewałam się, co tam zastanę, jak to będzie wyglądało i z czym się to je. Dostałam swój samochód i po prostu musiałam jechać – z Izabelą Małysz, żoną Adama Małysza, obecnie kierowcy rajdowego, rozmawia Robert Swaczyński. Skąd pomysł na udział w tegorocznym rajdzie RMF Morocco Challenge?

-->