Sport

WRACA MODA NA POLAKÓW

Numer 123 - 03.02.2012
Ariel Borysiuk to kolejny piłkarz, który przeniósł się za naszą zachodnią granicę. W Bundeslidze trenerzy znów chętnie sięgają po zawodników znad Wisły. – To w dużej mierze zasługa dobrej gry Roberta Lewandowskiego – mówi „Codziennej” Jan Furtok, były piłkarz HSV Hamburg i Eintrachtu Frankfurt.

Historyczny triumf Kowalczyk

Numer 123 - 03.02.2012
Justynie Kowalczyk niestraszne mrozy ani rywalki. Nasza gwiazda wygrała w Moskwie sprint techniką dowolną na dystansie 1,4 km i wyszła na pierwsze miejsce w klasyfikacji Pucharu Świata! Udało się jej tego dokonać mimo fatalnych warunków atmosferycznych panujących w stolicy Rosji. Silny wiatr i minus 16 stopni Celsjusza to za mało, żeby powstrzymać naszą Justynę.

Biletowa ignorancja

Numer 123 - 03.02.2012
Tysiące kibiców cieszących się na te mistrzostwa. Setki tysięcy spragnionych, odwiedzających kolejno otwierane stadiony i nagle zgrzyt, ból, że według działaczy PZPN-u mistrzostwa Europy w piłce nożnej nie są dla kibiców, tylko dla notabli, którzy pod płaszczykiem „przyjaciół Euro 2012”, dosłownie rzucili się na darmowe wejściówki VIP na mecze.

Lepiej odwołać mecz niż ryzykować drugi Egipt

Numer 123 - 03.02.2012
Tragedia, która wydarzyła się w egipskim mieście Port Said, gdzie podczas zamieszek po meczu piłkarskim zginęło co najmniej 79 osób, jest dowodem na to, że nie można lekceważyć kwestii bezpieczeństwa podczas imprez futbolowych.

Walczą o Afrykę

Numer 123 - 03.02.2012
Puchar Narodów Afryki wchodzi w decydującą fazę. Osiem najlepszych drużyn Czarnego Lądu w sobotę i niedzielę zmierzy się ze sobą w ćwierćfinałach. Niespodzianką jest odpadnięcie z PNA Senegalu, który w swojej grupie zajął ostatnie miejsce. Odpadło również faworyzowane Maroko.

W skrócie

Numer 123 - 03.02.2012
Musa w Vive Reprezentant Chorwacji w piłce ręcznej Željko Musa został nowym zawodnikiem Vive Targów Kielce. 26-latek podpisał z wicemistrzami 2,5-letni kontrakt. Działacze kieleckiego klubu zakontraktowali Chorwata, mimo że zainteresowany był nim jeden z najlepszych zespołów na świecie – Rhein Neckar Loewen. 23 pkt. Gortata

Rząd wstrzymał wypłaty dla fałszywych emerytów

Numer 123 - 03.02.2012
Grecki rząd z początkiem roku wstrzymał wypłatę rent i emerytur ponad 63 tys. osób, które pobierały je bezprawnie. W większości wypadków domniemani emeryci już dawno nie żyli, o czym ich rodziny „zapomniały” poinformować władze.

WYCOFAĆ ŁKS!

Numer 122 - 02.02.2012
Zawirowań wokół ŁKS-u Łódź ciąg dalszy. W sobotę swoje walizki spakował trener Ryszard Tarasiewicz. Niektórzy mówią, że uciekł, inni, że został zwolniony. Wczoraj pierwszym szkoleniowcem został Tomasz Arteniuk. – Jednym słowem kabaret. Aż żal mi patrzeć na to, co się dzieje z moim ukochanym klubem – mówi przejęty Jan Tomaszewski.

Tak będzie wyglądał Superpuchar

Numer 122 - 02.02.2012
Do meczu o Superpuchar Polski pomiędzy Legią a Wisłą zostało dziewięć dni. Mam już pełną informację dotyczącą tego wydarzenia, więc wszystkim, którzy pragną obejrzeć to spotkanie na żywo, przekazuję to, co udało mi się ustalić – aby nikt nie był niczym zaskoczony.

Zaczęliśmy od zwycięstwa

Numer 122 - 02.02.2012
W dobrym stylu Polki rozpoczęły udział w pierwszym meczu turnieju Fed Cup w grupie I strefy euroafrykańskiej. Dzięki dwóm wygranym Agnieszki

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama