Sport

„Lewy” superstrzelcem

Numer 37 - 21.10.2011
Gol Lewandowskiego w meczu z greckim Olympiakosem jest pierwszym trafieniem Polaka w LM od dwóch lat. Reprezentant naszego kraju jest ostatnio w fenomenalnej formie!

Skandal w Zielonej Górze

Numer 37 - 21.10.2011
Policjantki ranne w starciu z kibicami Falubazu 3 października odniosły dużo lżejsze obrażenia, niż oficjalnie informowano. Kto kopie policjantkę w twarz, jest bandytą – grzmiał premier Donald Tusk po zamieszkach w Zielonej Górze, które rozpoczęły się po tym, jak nieoznakowany policyjny samochód śmiertelnie potrącił jednego z kibiców Falubazu.

Radwańska nadal ma szansę

Numer 37 - 21.10.2011
Agnieszka Radwańska niestety przegrała mecz z Czeszką Lucie Safarovą 1:2 (4–6, 6–4, 4–6) na kortach w Moskwie, mimo że wszyscy kibice wierzyli w jej pewne zwycięstwo i bilet na turniej Masters do tureckiego Stambułu.

Urszula Radwańska wygrywa w deblu

Numer 37 - 21.10.2011
Polsko-rosyjski debel Urszula Radwańska-Jewgienia Rodina pokonał parę Kveta Peschke-Katarina Srebotnik 2:0 (6-4, 6-3) w turnieju halowym WTA Kremlin Cup w Moskwie.

NBA na wczasach

Numer 37 - 21.10.2011
Lokaut cały czas trwa. Niestety, zarówno właściciele klubów NBA, jak i związki zawodowe koszykarzy nie chcą ustąpić. Jeśli nie dojdzie do porozumienia, możliwe, że największe gwiazdy ligi ruszą na tournee po świecie. (rs)

Krew i ogień zamiast transparentów

Numer 35 - 19.10.2011
Premier Donald Tusk, który rozpoczął krucjatę przeciwko polskim kibicom, nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie miał szczęście, że nie został szefem rządu w Grecji czy Turcji.

Młodzi piłkarze na dopingu

Numer 35 - 19.10.2011
Połowa chłopców biorących udział w mistrzostwach świata piłkarzy do lat 17 w Meksyku grała na dopingu. – Tak wysoka liczba dodatnich wyników to zapewne rezultat spożywania przez zawodników mięsa zawierającego tucznik dla zwierząt, w skład którego wchodzi zabroniona substancja klenbuterol – powiedział Jiri Dvorak, szef komisji medycznej FIFA.

Boniek chwali Smudę

Numer 35 - 19.10.2011
Ostatnie dobre mecze reprezentacji Polski to nie przypadek. Tak przynajmniej uważa Zbigniew Boniek, który w rozmowie z „Codzienną” pochwalił biało-czerwonych za postawę w poprzednich spotkaniach. – Widać, że drużyna się cementuje.

Eksztajn stworzył państwo w państwie

Numer 34 - 18.10.2011
Czara goryczy została przelana. To, co sędziowie wyczyniali w ostatniej kolejce ekstraklasy, zbulwersowało wszystkich – piłkarzy, trenerów, prezesów, a w największej mierze kibiców oszukanych drużyn. Czy PZPN poradzi sobie ze skandalicznie niskim poziomem naszych ligowych arbitrów? Wątpliwe.

Protest kibiców Lecha zawieszony

Numer 34 - 18.10.2011
Piłkarze Lecha Poznań mogą odetchnąć z ulgą. W najbliższych meczach zawodnicy „Kolejorza” będą mogli liczyć na doping swoich kibiców. „Wiara Lecha” postanowiła zawiesić trwający od kilku miesięcy protest. „Sprawdzimy, czy możliwy jest powrót do w miarę normalnego dopingu” – napisało stowarzyszenie na swojej stronie internetowej.