Sport

Wciąż walczę o Euro

Numer 116 - 26.01.2012
Cieszę się, że kluby tak szybko się dogadały, bo Jagiellonia była jedynym zespołem w którym, według przepisów FIFA, mógłbym aktualnie zagrać. W Białymstoku zostaję do końca czerwca tego roku – z GRZEGORZEM SANDOMIERSKIM, bramkarzem belgijskiego KRC Genk, wypożyczonym do Jagiellonii Białystok, rozmawia SEBASTIAN STASZEWSKI. Powrót do Jagiellonii Białystok to sportowa degradacja?

Biało-czerwoni górą

Numer 116 - 26.01.2012
Polscy szczypiorniści w fantastycznym stylu pokonali Niemców 33:32 (18:17). W końcu naszym zawodnikom nie zabrakło woli zwycięstwa, determinacji i walki, ale nie jak dotychczas w ostatnich minutach, tylko już od pierwszych chwil zaczęli grać tak, jak umieją. Niestety porażka z Macedonią spowodowała, że Polacy, żeby awansować do półfinałów, musieli liczyć na powodzenie w meczach z innymi.

Morderczy bój Djokovicia

Numer 116 - 26.01.2012
Znamy już wszystkich półfinalistów wielkoszlemowego Australian Open. W najciekawszym ćwierćfinale rozstawiony z numerem 1 Serb Nowak Djoković pokonał Davida Ferrera 6:4, 7:6. 6:1 w ostatnim meczu ćwierćfinałowym. Ferrera postawił Djokoviciowi niezwykle trudne warunki.

W skrócie

Numer 116 - 26.01.2012
Borysiuk do Kaiserslautern

Paweł Wojciechowski: Mam dość mielonki

Numer 117 - 27.01.2012
Jestem bardzo ambitną osobą i uwielbiam wygrywać. To, że jestem mistrzem świata, niewiele zmienia. Zawsze celuję jak najwyżej. Nie powiem, że jadę tam walczyć o miejsce w pierwszej szóstce. Chcę zdobyć złoto – z PIOTREM WOJCIECHOWSKIM, mistrzem świata w skoku o tyczce, rozmawia KRZYSZTOF OLIWA. W grudniu podczas treningu złamał Pan kość jarzmową. Bardzo utrudniło to Pana przygotowania?

Cały czas wiał im wiatr w oczy

Numer 117 - 27.01.2012
Mistrzostwa Europy już się dla naszych piłkarzy ręcznych skończyły. W jutrzejszych półfinałach zagrają Serbowie z Chorwatami i Duńczycy z Hiszpanami. Niestety Polacy stracili szansę na awans po dwóch meczach „przyjaźni”, w których Szwedzi nie stawiali specjalnego oporu Duńczykom, a Serbowie nie przemęczali się w meczu z Macedończykami. Finał mistrzostw odbędzie się w niedzielę o godz. 17.

Australian Open na finiszu

Numer 117 - 27.01.2012
Wicelider rankingu tenisistów Hiszpan Rafael Nadal pokonał Szwajcara Rogera Federera 6:7 (5-7), 6:2, 7:6 (7-5), 6:4 i został pierwszym finalistą setnej edycji wielkoszlemowego Australian Open na twardych kortach w Melbourne (pula nagród 26 mln dol. austral.). Swojego rywala Hiszpan pozna dzisiaj po meczu Serba Novaka Djokovicia z Brytyjczykiem Andym Murrayem.

Najsłabsze zakupy od lat

Numer 115 - 25.01.2012
Tak biednie to chyba jeszcze nie było. Naszych klubów piłkarskiej ekstraklasy nie stać na transfery gotówkowe, więc hurtowo testują przeciętniaków. W trzech najbogatszych – Legii, Wiśle i Lechu – nie dokonano w tym okienku transferowym jeszcze żadnego zakupu. Najmocniej skutki finansowego kryzysu odczuwają właściciele Lecha Poznań.

Legia dyrektorów

Numer 115 - 25.01.2012
Legia siedmioma dyrektorami stoi! To z pewnością ma znaczenie i z pewnością po ostatniej fuszerce dotyczącej zgrupowania na Cyprze powinno zaniepokoić właściciela klubu. Przypomnę, że trener Maciej Skorża jest zbulwersowany poziomem organizacji zimowego zgrupowania. – Je-steśmy bardzo rozczarowani zgrupowaniem na Cyprze, nasza praca jest mocno zaburzona.

Zagmatwana sytuacja szczypiornistów

Numer 115 - 25.01.2012
Porażka z Macedonią mocno skomplikowała sytuację Polaków w walce o półfinał mistrzostw Europy. Wciąż jednak możemy awansować do najlepszej czwórki. Dziś musimy pokonać Niemców i liczyć na korzystne rozwiązania w innych meczach. – Jesteśmy wkurzeni. Sami sobie utrudniamy życie – wścieka się Patryk Kuchczyński. Nie ma co się dziwić gniewowi naszych piłkarzy.

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama