reklama


Sport

Turniej trzech Austriaków

Numer 101 - 09.01.2012
W tym sezonie Turniej Czterech Skoczni zdominowali Austriacy. Wygrał 22-letni Gregor Schlierenzauer, za nim na podium wskoczył Thomas Morgenstern, a trzecie miejsce zajął, skaczący pechowo w Bischofshofen, Andreas Kofler. Najlepszy z Polaków Kamil Stoch uplasował się na ósmym miejscu, reszta reprezentantów zajęła dalekie pozycje.

Patriotyzm jak lawina

Numer 101 - 09.01.2012
Patriotyzm na stadionach to już lawina, której pewnie nikt nie zdoła zatrzymać. Modlimy się dzisiaj w różnobarwnych szalikach, ale nie w tęczowych, modlimy się w barwach narodowych, modlimy się za naszą Ojczyznę – mówił w sobotę na Jasnej Górze ks. Jarosław Wąsowicz SDB. W IV Patriotycznej Pielgrzymce Kibiców wzięło udział kilka tysięcy osób.

ZACZĘŁO SIĘ OD GRAFFITI

Numer 6 - 15.09.2011
1625 kibiców Legii będzie wspierało swoją drużynę w czwartkowym meczu z PSV Eindhoven w Lidze Europejskiej. Wielu z nich więcej czasu

Szczęsny znów najlepszy

Numer 6 - 15.09.2011
To spotkanie interesowało nas najbardziej. We wtorkowym meczu pomiędzy Borussią Dortmund a Arsenalem Londyn na boisku pojawiło się aż czterech Polaków. Najlepiej spisał się ten, który ostatnio swoją grą czaruje wszystkich – Wojciech Szczęsny. 21-letni bramkarz skapitulował dopiero w końcówce po trafieniu Ivana Perisicia. – Czasami po takich strzałach z dystansu po prostu nie można nic zrobić.

Krwawe show

Numer 6 - 15.09.2011
11 listopada, w Dniu Niepodległości, w gdańskiej Ergo Arenie odbędą się pierwsze profesjonalne pojedynki we wrestlingu Wrestling to wyreżyserowane show, w którym umięśnieni, często poprzebierani i potężni zawodnicy walczą na ringu. Są napakowani, ostrzy, agresywni i przeważnie nafaszerowani sterydami i środkami przeciwbólowymi.

Bójcie się Wisły!

Numer 6 - 15.09.2011
Uwielbiam takie mecze jak ten dzisiejszy. Czuć w powietrzu coś wyjątkowego – z IVICĄ ILIEWEM, piłkarzem Wisły Kraków, rozmawia KRZYSZTOF OLIWA Szkoleniowiec Odense z dużym respektem wypowiada się o Wiśle. Porównał Was do Panathinaikosu Ateny.

Maczety i przecieki

Numer 6 - 15.09.2011
Wtorek, 23.30, TVN. „Mordercy z maczetami”: Narkotyki. Prostytucja. Krwawe ujęcia. Dramatyczny komentarz. Nazwiska. Dane osobowe. Kraków to już nie miasto królów, lecz slumsy pod Buenos Aires. Dziennikarze z całej niemal Europy przybywają do Krakowa, by z narażeniem życia dać świadectwo z tego zapomnianego przez Boga miejsca.

Tusk wystraszył zagranicznych kibiców

Numer 5 - 14.09.2011
Puste stadiony i paniczny strach przed chodzeniem na mecze. Oto do czego prowadzą bezmyślne działania rządu. Na niespełna rok przed mistrzostwami Europy kibice z całego świata boją się przyjeżdżać do Polski. Teraz bzdury o niebezpiecznym Krakowie wystraszyły Duńczyków.

Śrubokręt mentalny

Numer 5 - 14.09.2011
Byłem świadkiem, jak pewien poważny dziennikarz dostał od pewnego poważnego polityka pytania. Oraz odpowiedzi. Potem te pytania i te odpowiedzi ukazały się jako ekskluzywny wywiad z poważnym politykiem. „Jakie to szczęście, że sport to taka dziedzina dziennikarstwa, w której nie trzeba się sprzedawać”. No cóż, okazało się, że byłem naiwny.

Piłkarskie święto dla kibiców z Warszawy i Krakowa

Numer 5 - 14.09.2011
Polska po raz pierwszy ma dwie drużyny w fazie grupowej Ligi Europy, którą dwa lata temu zastąpiono rozgrywki o Puchar UEFA. PSV Eindhoven i Odense BK – to pierwsi rywale Legii Warszawa i Wisły Kraków w fazie grupowej Ligi Europy. Legioniści rozpoczynają rozgrywki jutro o 19.00 wyjazdowym meczem w Holandii. Biała Gwiazda także jutro o godz. 21.05 podejmie Duńczyków na stadionie przy ul.

reklama
#DziękujeMyZaOdwagę
reklama