Sport

Serb mógł stracić oko

Numer 119 - 30.01.2012
Skandal podczas półfinałowego meczu mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Serbscy kibice przez cały mecz uniemożliwiali normalną grę Chorwatom, wyzywając ich, gwiżdżąc, rzucając na boisko różne przedmioty i notorycznie oślepiając ich bramkarza laserem. Ofiarą głupoty swoich kibiców padł jednak serbski szczypiornista – Zarko Sesuma.

Przetrącony kręgosłup

Numer 119 - 30.01.2012
Bez Ariela Borysiuka, Miroslava Radovicia i Danijela Ljuboi Legia Warszawa przystąpi do dwumeczu ze Sportingiem Lizbona. – To ogromne osłabienie. Wygląda na to, że Legia wiosną będzie słabsza niż jesienią – martwi się szkoleniowiec stołecznego klubu Maciej Skorża. W sobotę wieczorem Legia poinformowała o zakończeniu negocjacji z Kaiserslaurten.

Brożek w Celticu

Numer 119 - 30.01.2012
Paweł Brożek zostanie piłkarzem Celticu Glasgow. Napastnikiem Trabzonsporu wcześniej interesował się lokalny rywal tego klubu – Glasgow Rangers. Brożek, który nie ma miejsca w składzie tureckiej drużyny, postanowił zmienić klub, bo tylko regularne występy mogą zapewnić mu miejsce w składzie na Euro 2012. Polak ma być wypożyczony do Szkocji na pół roku z opcją pierwokupu.

Siedem punktów przewagi

Numer 119 - 30.01.2012
Wzbudzająca zachwyty na całym świecie wielka Barcelona powoli traci szanse na mistrzostwo Hiszpanii. Po sobotnim bezbramkowym remisie

W skrócie

Numer 117 - 27.01.2012
Sensacja w PNA Z piłkarskim Pucharem Narodów Afryki pożegnał się jeden z faworytów – Senegal. Zespół z wieloma światowymi gwiazdami w składzie przegrał 1:2 z gospodarzami imprezy Gwineą Równikową. Wcześniej lepsza od Senegalu była Zambia, która w ostatnim meczu zremisowała 2:2 z Libią. Jeziorowcy najbogatsi

Lubię Józefa, to mój boss

Numer 117 - 27.01.2012
Wojciechowski to boss i wiadomo, że chce wygrać wszystko. Tak powinno być, bo Józef wykłada na klub swoje prywatne pieniądze, więc oczekuje dobrych wyników. Mam nadzieję, że z moich usług Wojciechowski będzie zadowolony. Przez kilka lat był Pan liderem Beitaru Jerozolima, klubu, z którym wygrywał Pan mistrzostwo i Puchar Izraela. Zadebiutował Pan również w narodowej reprezentacji.

Platini postuluje zniesienie wiz dla Rosjan

Numer 117 - 27.01.2012
Prezydent UEFA Michel Platini i szef FIFA Sepp Blatter gościli w Sankt Petersburgu, gdzie spotkali się m.in. z Władimirem Putinem i delegacją rosyjskich kibiców. Piłkarscy fani prosili Platiniego, aby zwrócił się do polskiego rządu o zniesienie wiz na czas Euro 2012. Pismo już zostało wysłane. Liczę na szybką odpowiedź polskich władz.

Pod opieką Bońka

Numer 118 - 28.01.2012
Polska liga jest dziwna. Przegraliśmy z Zagłębiem, Widzewem, a wygraliśmy z drużynami bardzo silnymi. Nie ma żadnego logicznego związku, nie można przewidzieć, kto wygra, a kto przegra. W każdym razie liga nie jest na niskim poziomie – z napastnikiem Polonii Warszawa EDGAREM CANIM rozmawia KRZYSZTOF OLIWA. Kiedy ostatni raz strzelił Pan osiem bramek w rundzie?

Kibicowskie lekcje historii

Numer 118 - 28.01.2012
Na łamach „Codziennej” wielokrotnie informowaliśmy czytelników o licznych inicjatywach podejmowanych przez środowisko kibiców na rzecz pamięci o polskich bohaterach i upamiętnianiu rocznic ważnych wydarzeń historycznych. Z oczywistych względów działania takie o wiele łatwiej jest zorganizować w trakcie sezonu ligowego.

Otworzą, a potem zamkną?

Numer 118 - 28.01.2012
Stadion Narodowy w końcu zostanie otwarty. W niedzielę odbędzie się na nim impreza muzyczna pod hasłem „Oto jestem”. Nadal jednak#DziękujeMyZaOdwagę
reklama