Sport

Będzie trenerem, jak mu pozwoli PZPN

Numer 102 - 10.01.2012
W polskiej ekstraklasie czeka nas wyjątkowo nudne okienko transferowe. Kluby nie mają pieniędzy i szukają głównie darmowych zawodników. Nic dziwnego, że do rangi najważniejszego wydarzenia przerwy miedzy rundami urosło zamieszanie związane z zatrudnieniem przez Jagiellonię Białystok Tomasza Hajty jako trenera.

Melikson stawia na Izrael

Numer 102 - 10.01.2012
Koniec zamieszania z wyborem reprezentacji przez Maora Meliksona. 28-letni rozgrywający Wisły Kraków postanowił, że będzie grał w drużynie narodowej Izraela. – To dla mnie wielki zaszczyt i duma, że będę mógł nosić koszulkę reprezentacji – mówi Melikson.

Prostytutki dla sędziów

Numer 102 - 10.01.2012
Chorwacki dziennik „Jutarnji list” ujawnił, że sędziowie, którzy pomagali chorwackiemu klubowi piłkarskiemu NK Karlovac w awansie do ekstraklasy, otrzymywali nie tylko łapówki finansowe, ale i korzystali na jego koszt z usług... prostytutek. Arbitrzy pomagający NK Karlovac byli zapraszani na schadzki z paniami lekkich obyczajów do jednego z hoteli w Karlovacu.

Pokazała Bjoergen plecy

Numer 101 - 09.01.2012
Tego jeszcze nie było! Justyna Kowalczyk jako pierwsza zawodniczka w historii trzy razy z rzędu wygrała Tour de Ski. Kropkę nad „i” Kowalczyk postawiła po morderczej wspinaczce pod Alpe Cermis w biegu na 9 km techniką dowolną. – Jestem bardzo szczęśliwa, wszystkie dni były wspaniałe, a zakończenie cudowne – mówiła na mecie nasza mistrzyni.

Hołowczyc traci do lidera

Numer 101 - 09.01.2012
Kierowcy 34. Rajdu Dakar mają już za sobą najtrudniejszy, siódmy etap dookoła chilijskiego Copiapo. Krzysztof Hołowczyc z teamu Mini All 4 Racing zajął czwartą pozycję, a Francuz Stephane Peterhansel, lider klasyfikacji generalnej, minął linię mety na trzecim miejscu.

Turniej trzech Austriaków

Numer 101 - 09.01.2012
W tym sezonie Turniej Czterech Skoczni zdominowali Austriacy. Wygrał 22-letni Gregor Schlierenzauer, za nim na podium wskoczył Thomas Morgenstern, a trzecie miejsce zajął, skaczący pechowo w Bischofshofen, Andreas Kofler. Najlepszy z Polaków Kamil Stoch uplasował się na ósmym miejscu, reszta reprezentantów zajęła dalekie pozycje.

Patriotyzm jak lawina

Numer 101 - 09.01.2012
Patriotyzm na stadionach to już lawina, której pewnie nikt nie zdoła zatrzymać. Modlimy się dzisiaj w różnobarwnych szalikach, ale nie w tęczowych, modlimy się w barwach narodowych, modlimy się za naszą Ojczyznę – mówił w sobotę na Jasnej Górze ks. Jarosław Wąsowicz SDB. W IV Patriotycznej Pielgrzymce Kibiców wzięło udział kilka tysięcy osób.

ZACZĘŁO SIĘ OD GRAFFITI

Numer 6 - 15.09.2011
1625 kibiców Legii będzie wspierało swoją drużynę w czwartkowym meczu z PSV Eindhoven w Lidze Europejskiej. Wielu z nich więcej czasu

Szczęsny znów najlepszy

Numer 6 - 15.09.2011
To spotkanie interesowało nas najbardziej. We wtorkowym meczu pomiędzy Borussią Dortmund a Arsenalem Londyn na boisku pojawiło się aż czterech Polaków. Najlepiej spisał się ten, który ostatnio swoją grą czaruje wszystkich – Wojciech Szczęsny. 21-letni bramkarz skapitulował dopiero w końcówce po trafieniu Ivana Perisicia. – Czasami po takich strzałach z dystansu po prostu nie można nic zrobić.

Krwawe show

Numer 6 - 15.09.2011
11 listopada, w Dniu Niepodległości, w gdańskiej Ergo Arenie odbędą się pierwsze profesjonalne pojedynki we wrestlingu Wrestling to wyreżyserowane show, w którym umięśnieni, często poprzebierani i potężni zawodnicy walczą na ringu. Są napakowani, ostrzy, agresywni i przeważnie nafaszerowani sterydami i środkami przeciwbólowymi.

reklama

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama