reklama


Sport

Wiara czyni cuda

Numer 4 - 13.09.2011
Polacy wierzyli. Adamek wierzył. I wyszło jak zwykle. Byłoby dobrze, gdyby nasz naród porzucił wiarę w sportowców, którzy go reprezentują. Nie dla własnego komfortu psychicznego jedynie. Wprawdzie nie da się ukryć, że nie oczekując niczego od ich występów, nie będziemy się tak denerwować – ale chodzi o to, by faktycznie polepszyć osiągane przez nich rezultaty.

MAŁY POLAK POTRAFI

Numer 2 - 10.09.2011
Chcę dać kibicom dobry show i pokazać, że „mały” Polak potrafi wygrywać z „wielkimi” – z TOMASZEM ADAMKIEM rozmawia PAWEŁ ZYZAK. Jestem niższy od Kliczki, ale za to szybszy. Muszę mieć dobrą kondycję, żeby zasypać go ciosami. Muszę też nacierać, być stroną atakującą, a z biegiem rund będzie to działało na moją korzyść.

Bufetowa daje Hiszpanom

Numer 2 - 10.09.2011
Stolica płaci krocie za markę FCBEscola, zabrakło pieniędzy na naukę pływania dla dzieci. Warszawa chełpi się tym, że jest jedynym miastem w Europie, w którym będzie działać oficjalna szkółka pod dumną nazwą FCBEscola Varsovia. Nikt nie wspomniał, że dzieje się tak, bo to wyjątkowo droga zabawa.

Sprawa szyta grubymi nićmi

Numer 2 - 10.09.2011
Cel postawienia zarzutu rozboju był oczywisty – umieszczenie Starucha w areszcie. Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa. W czwartek utrzymano w mocy postanowienie sądu II instancji i „Staruch” pozostał w areszcie tymczasowym do 31 października. Mimo licznych poręczeń – m.in.

Szargają naszą flagę

Numer 1 - 09.09.2011
Skandal na otwarciu PGE Areny w Gdańsku! Przed meczem Polska-Niemcy ochrona kazała pokroić biało-czerwony transparent. – Polskie barwy narodowe wetknięte w psie fekalia są poprawne politycznie, natomiast w rękach kibiców piłkarskich są niepoprawne – oburza się Ludwik Dorn, były minister MSWiA.

Polak powinien stawać po stronie Polaka

Numer 1 - 09.09.2011
Na pytanie, co jest najważniejsze w życiu, odpowiedział: Bóg i rodzina. Nabrałem do niego wielkiego szacunku – mówi kard. Henryk Gulbinowicz w rozmowie z „Codzienną” o spotkaniu z Tomaszem Adamkiem, przed sobotnią walką z Witalijem Kliczką. „Góral” po środowym, oficjalnym treningu wziął udział w dwudziestominutowym spotkaniu z Jego Eminencją kard. Henrykiem Gulbinowiczem.

„Staruch” posiedzi do wyborów

Numer 1 - 09.09.2011
Sąd Apelacyjny w Warszawie zdecydował, że Piotr Staruchowicz pozostanie za kratkami do wyborów. Sędziowie nie przyjęli poręczeń osobistych, które za „Starucha” złożyli m.in. Andrzej Gwiazda, Zbigniew Romaszewski, Krzysztof Wyszkowski i Ryszard Czarnecki. Prokuratura nie zgodziła się, by na rozprawie byli obecni dziennikarze.

Stadionowe dwa światy

Numer 1 - 09.09.2011
Właśnie jesteśmy świadkami próby stworzenia nowego modelu kibica. Niby cały czas wszystko kręci się wokół tej samej dyscypliny sportu, czyli piłki nożnej, ale nie do końca. Jak zdecydowano gdzieś, gdzie łączy się świat polityki i mediów, kibic ligowy to już nie kibic, tylko kibol, któremu w głowie przede wszystkim awantury, podnoszenie głośnego sprzeciwu i krytyki.

Powalczą o medale i udział w igrzyskach w Londynie

Numer 98 - 04.01.2012
Już za jedenaście dni cała Polska znowu zasiądzie przed telewizorami, żeby dopingować reprezentację Polski szczypiornistów. W Serbii 15 stycznia rozpoczynają się mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych. Kadra Bogdana Wenty rozpoczęła zgrupowanie w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim. Tylko mistrzostwo Europy da nam awans na igrzyska. Biało-czerwoni od poniedziałku trenują w hali Arena Legionowo.

Nakoulma do Polonii

Numer 98 - 04.01.2012
To będzie transferowy hit tej zimy. Jak dowiedziała się „Codzienna”, najlepszy piłkarz Górnika Zabrze Prejuce Nakoulma przeniesie się do Polonii Warszawa. Transfer zostanie sfinalizowany, kiedy zawodnik z Burkina Faso wróci z Pucharu Narodów Afryki. Górnik chce pozbyć się swojego najskuteczniejszego piłkarza (6 goli jesienią). Zabrzański klub boryka się z ogromnymi problemami finansowymi.

reklama
#DziękujeMyZaOdwagę
reklama