Sport

Liga Mistrzów to wisienka na piłkarskim torcie

Numer 4 - 13.09.2011
Wojtek Szczęsny to oczywiście znakomity bramkarz, ale mam nadzieję, że nie jest już w tak świetnej formie, jak w meczu z Niemcami. Mógłby coś tam puścić… – z kapitanem reprezentacji Polski Jakubem Błaszczykowskim, który w barwach Borussii Dortmund zadebiutuje dziś w Champions League, rozmawia Sebastian Staszewski Od czasu dwumeczu Wisły Kraków

Kary za bluzgi

Numer 4 - 13.09.2011
Grzywna 2 tys. zł. i dwuletni zakaz stadionowy – takie wyroki usłyszało sześciu kibiców Korony Kielce po meczu ze Śląskiem Wrocław. Co przeskrobali? Bluzgali i nie słuchali poleceń służby informacyjnej. Łącznie zatrzymano aż jedenaście osób. W trakcie i po ligowym sobotnim spotkaniu. Wszyscy spędzili noc na dołku w Kielcach i Skarżysku-Kamiennej.

Awantura o hymn

Numer 4 - 13.09.2011
„Bo ten jeden tylko polski, no a drugi, cóż, żydowski” – te słowa były końcem dłuższego cytatu dziennikarza radiowej Trójki w trakcie dyskusji

13 Polaków walczy o milionowe premie

Numer 4 - 13.09.2011
754 mln euro do podziału, ponad 300 mln widzów przed telewizorami w czasie najważniejszych meczów, najlepsi piłkarze świata – wraca ulubiona rozrywka kibiców, czyli Liga Mistrzów. Niestety znów bez polskiego klubu, ale za to z 13 Polakami w składach najsilniejszych zespołów w Europie. I znów cały kontynent zasiądzie na stadionach, żeby dopingować gwiazdy światowej piłki.

Wiara czyni cuda

Numer 4 - 13.09.2011
Polacy wierzyli. Adamek wierzył. I wyszło jak zwykle. Byłoby dobrze, gdyby nasz naród porzucił wiarę w sportowców, którzy go reprezentują. Nie dla własnego komfortu psychicznego jedynie. Wprawdzie nie da się ukryć, że nie oczekując niczego od ich występów, nie będziemy się tak denerwować – ale chodzi o to, by faktycznie polepszyć osiągane przez nich rezultaty.

MAŁY POLAK POTRAFI

Numer 2 - 10.09.2011
Chcę dać kibicom dobry show i pokazać, że „mały” Polak potrafi wygrywać z „wielkimi” – z TOMASZEM ADAMKIEM rozmawia PAWEŁ ZYZAK. Jestem niższy od Kliczki, ale za to szybszy. Muszę mieć dobrą kondycję, żeby zasypać go ciosami. Muszę też nacierać, być stroną atakującą, a z biegiem rund będzie to działało na moją korzyść.

Bufetowa daje Hiszpanom

Numer 2 - 10.09.2011
Stolica płaci krocie za markę FCBEscola, zabrakło pieniędzy na naukę pływania dla dzieci. Warszawa chełpi się tym, że jest jedynym miastem w Europie, w którym będzie działać oficjalna szkółka pod dumną nazwą FCBEscola Varsovia. Nikt nie wspomniał, że dzieje się tak, bo to wyjątkowo droga zabawa.

Sprawa szyta grubymi nićmi

Numer 2 - 10.09.2011
Cel postawienia zarzutu rozboju był oczywisty – umieszczenie Starucha w areszcie. Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa. W czwartek utrzymano w mocy postanowienie sądu II instancji i „Staruch” pozostał w areszcie tymczasowym do 31 października. Mimo licznych poręczeń – m.in.

Szargają naszą flagę

Numer 1 - 09.09.2011
Skandal na otwarciu PGE Areny w Gdańsku! Przed meczem Polska-Niemcy ochrona kazała pokroić biało-czerwony transparent. – Polskie barwy narodowe wetknięte w psie fekalia są poprawne politycznie, natomiast w rękach kibiców piłkarskich są niepoprawne – oburza się Ludwik Dorn, były minister MSWiA.

Polak powinien stawać po stronie Polaka

Numer 1 - 09.09.2011
Na pytanie, co jest najważniejsze w życiu, odpowiedział: Bóg i rodzina. Nabrałem do niego wielkiego szacunku – mówi kard. Henryk Gulbinowicz w rozmowie z „Codzienną” o spotkaniu z Tomaszem Adamkiem, przed sobotnią walką z Witalijem Kliczką. „Góral” po środowym, oficjalnym treningu wziął udział w dwudziestominutowym spotkaniu z Jego Eminencją kard. Henrykiem Gulbinowiczem.

reklama

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama