Sport

„Staruch” posiedzi do wyborów

Numer 1 - 09.09.2011
Sąd Apelacyjny w Warszawie zdecydował, że Piotr Staruchowicz pozostanie za kratkami do wyborów. Sędziowie nie przyjęli poręczeń osobistych, które za „Starucha” złożyli m.in. Andrzej Gwiazda, Zbigniew Romaszewski, Krzysztof Wyszkowski i Ryszard Czarnecki. Prokuratura nie zgodziła się, by na rozprawie byli obecni dziennikarze.

Stadionowe dwa światy

Numer 1 - 09.09.2011
Właśnie jesteśmy świadkami próby stworzenia nowego modelu kibica. Niby cały czas wszystko kręci się wokół tej samej dyscypliny sportu, czyli piłki nożnej, ale nie do końca. Jak zdecydowano gdzieś, gdzie łączy się świat polityki i mediów, kibic ligowy to już nie kibic, tylko kibol, któremu w głowie przede wszystkim awantury, podnoszenie głośnego sprzeciwu i krytyki.

Powalczą o medale i udział w igrzyskach w Londynie

Numer 98 - 04.01.2012
Już za jedenaście dni cała Polska znowu zasiądzie przed telewizorami, żeby dopingować reprezentację Polski szczypiornistów. W Serbii 15 stycznia rozpoczynają się mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych. Kadra Bogdana Wenty rozpoczęła zgrupowanie w Jachrance nad Zalewem Zegrzyńskim. Tylko mistrzostwo Europy da nam awans na igrzyska. Biało-czerwoni od poniedziałku trenują w hali Arena Legionowo.

Nakoulma do Polonii

Numer 98 - 04.01.2012
To będzie transferowy hit tej zimy. Jak dowiedziała się „Codzienna”, najlepszy piłkarz Górnika Zabrze Prejuce Nakoulma przeniesie się do Polonii Warszawa. Transfer zostanie sfinalizowany, kiedy zawodnik z Burkina Faso wróci z Pucharu Narodów Afryki. Górnik chce pozbyć się swojego najskuteczniejszego piłkarza (6 goli jesienią). Zabrzański klub boryka się z ogromnymi problemami finansowymi.

Stoch wygrał kwalifikacje!

Numer 98 - 04.01.2012
Trzech polskich skoczków narciarskich zakwalifikowało się do finałowego turnieju w konkursie w austriackim Innsbrucku. Świetnie wypadł Kamil Stoch, który wygrał kwalifikacje skokiem na 126 m, Maciej Kot skoczył 119 m, a Stefan Hula 115 m. Z trzeciego konkursu Turnieju Czterech Skoczni odpadło dwóch Polaków – Aleksander Zniszczoł i Piotr Żyła.

Kowalczyk druga we Włoszech

Numer 98 - 04.01.2012
W piątym etapie Tour de Ski, biegu stylem klasycznym, zawodniczka z Kasiny Wielkiej zajęła drugie miejsce, tuż za swoją największą rywalką, Norweżką Marit Bjoergen. Polka nadal prowadzi w klasyfikacji generalnej turnieju. W piątym etapie Tour de Ski, biegu stylem klasycznym, zawodniczka z Kasiny Wielkiej zajęła drugie miejsce, tuż za swoją największą rywalką, Norweżką Marit Bjoergen.

Hołek w gazie

Numer 98 - 04.01.2012
Po drugim etapie 34. Rajdu Dakar Krzysztof Hołowczyc w stawce kierowców jako czwarty minął linię mety i ostatecznie zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Świetnie pojechał również polski motocyklista Jakub Przygoński, który wskoczył na czwarte miejsce wśród jednośladów.

Mistrzynię boli noga

Numer 97 - 03.01.2012
Czy Justyna Kowalczyk wycofa się z Tour de Ski? To realne zagrożenie. Nasza mistrzyni narzeka na bolące kolano, a teraz nie ma nawet chwili wytchnienia. Już dziś kolejny etap prestiżowych zawodów. Przed nami także kwalifikacje do trzeciego konkursu Turnieju Czterech Skoczni. Wiadomość o bolącym kolanie Justyny spadła jak grom z jasnego nieba w poniedziałkowe przedpołudnie.

Polonia bierze hazardzistę z Izraela

Numer 97 - 03.01.2012
Najnowszy cel transferowy Polonii Warszawa Awiram Baruchjan to niezłe ziółko. 26-letni obrońca Beitaru Jerozolima musi uciekać z Izraela, bo ściga go… mafia. Wszystko przez karciane długi. W Izraelu właśnie rozpoczęło się śledztwo mające na celu rozbicie dużej grupy przestępczej. Jednym z ważnych świadków w tej sprawie jest właśnie Baruchjan.

Hołowczyc walczy o wygraną

Numer 97 - 03.01.2012
Krzysztof Hołowczyc znakomicie spisuje się na trasie 34. Rajdu Dakar. Polski kierowca po pierwszym etapie zajmuje drugie miejsce. Doskonale wystartował też motocyklista Jakub Przygoński.

reklama

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama