Sport

Boenisch – najpierw Euro, potem wesele

Numer 97 - 03.01.2012
To nie jest zwykła para. On przed kilkoma laty uznawany był za najbardziej utalentowanego lewego obrońcę niemieckiej Bundesligi. Ona w 2007 r. została wybrana jako najpiękniejsza kobieta w Austrii. Jego umiejętności mają na Euro wesprzeć lewą stronę defensywy zespołu Franciszka Smudy. Jej twarz wykorzystano natomiast m.in. w reklamie słowackich tanich linii lotniczych.

Przegląd sportowych wydarzeń 2011 roku

Numer 96 - 02.01.2012
WRZESIEŃ NAJWIĘKSZY ZNAK ZAPYTANIA – PIŁKARSKA REPREZENTACJA

Sarga trafił jako pierwszy

Numer 96 - 02.01.2012
Tradycja nie ginie. Jak co roku, dokładnie w samo południe 1 stycznia, piłkarze Cracovii wyszli na noworoczny trening. Pierwszego gola roku 2012 zdobył Dawid Sarga. Piłkarze Pasów po raz drugi spotkali się w Nowy Rok na treningu na zmodernizowanym obiekcie przy ul. Józefa Kałuży. W pierwszym w tym roku spotkaniu seniorzy Cracovii pokonali 2:1 zespół Pasów z Młodej Ekstraklasy.

Piłkarze zepsuli sir Aleksowi 70. urodziny

Numer 96 - 02.01.2012
Przesądnie angielscy kibice od lat powtarzają starą prawdę, że zespół, który w okresie świąteczno-noworocznym zdobędzie najwięcej punktów, na koniec sezonu będzie triumfował. W tym roku o podobne wróżby będzie trudno, bo w ostatnich dniach wszystkie najsilniejsze zespoły traciły punkty w starciach ze słabeuszami.

Polka terminatorka

Numer 96 - 02.01.2012
Justyna Kowalczyk jest w wielkiej formie! W sobotę wygrała, a w niedzielę zajęła drugie miejsce w prestiżowym cyklu Tour de Ski, którego jest zdecydowaną liderką. W sobotę nasza mistrzyni nie miała sobie równych, wygrywając wszystkie biegi.

Daleki skok w Nowy Rok

Numer 96 - 02.01.2012
Kamil Stoch tym razem nie zawiódł. W noworocznym konkursie w Garmisch-Partenkirchen polski skoczek zajął znakomite czwarte miejsce w drugim konkursie Turnieju Czterech Skoczni. Następca Adama Małysza pokazał, że drzemią w nim olbrzymie możliwości – w końcu dwa razy dobrze skoczył. W drugim konkursie TCS dopisało mu szczęście. Stoch po fatalnej serii próbnej (dopiero 24.

Zapraszamy na pielgrzymkę

Numer 95 - 31.12.2011
Cztery lata temu w grudniu odbyła się I Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców na Jasną Górę. Była marzeniem śp. Tadeusza Duffeka, przedwcześnie zmarłego legendarnego kibica gdańskiej Lechii. Do Częstochowy zjechało wówczas nieco ponad 200 osób, ale sam pomysł spotykania się przy tronie Królowej Polski chwycił i z roku na rok na Jasnej Górze spotyka się coraz więcej fanów z całego kraju.

Polka rozbiła Norweżki

Numer 95 - 31.12.2011
Niesamowita Justyna Kowalczyk po raz drugi wygrała w cyklu zawodów Tour de Ski. Niemiecki Oberhof był szczęśliwy dla polskiej biegaczki. Wczoraj Polka pokonała Norweżki, które przez cały bieg starały się wyprowadzić naszą zawodniczkę z rytmu. W drugim etapie zawodów Tour de Ski w niemieckim Oberhofie zawodniczki pobiegły 10 km techniką klasyczną na dochodzenie.

PRZEGLĄD SPORTOWYCH WYDARZEŃ ROKU 2011

Numer 95 - 31.12.2011
STYCZEŃ–GRUDZIEŃ NAJGORSZA INSTYTUCJA– PZPN

Bez Orła bym nie zagrał!

Numer 94 - 30.12.2011
„Jakiś tam żal jest, ale nie jestem centrum świata. To Smuda wybiera tych, którzy mu pasują i tych, których nie chce. On też zostanie z tego rozliczony. Euro coraz bliżej, punkty będą wyznacznikiem pracy Smudy” - z Mariuszem Lewandowskim, członkiem Klubu Wybitnego Reprezentanta Polski i piłkarzem PFK Sewastopol, rozmawia Sebastian Staszewski.

reklama

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama