Sport

Diablo popsuł „Zieloną Maszynę”

Numer 70 - 01.12.2011
– Co ty, k..., robisz? – krzyczał w przerwie między 10. i 11. rundą trener Fiodor Łapin do Krzysztofa Włodarczyka. Poskutkowało. Kilkadziesiąt sekund później „Diablo” potwornym lewym sierpowym posłał na deski Danny’ego Greena i nadal jest mistrzem świata WBC w kategorii junior ciężkiej.

Chcą zdobyć Puchar Świata

Numer 70 - 01.12.2011
Jeszcze tylko trzy mecze i miejmy nadzieję, że będziemy się cieszyli z awansu do Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Siatkarze jako pierwsi reprezentanci Polski w grach zespołowych mogą sobie zapewnić udział w przyszłorocznych igrzyskach.

Cała Polska czeka na losowanie finałów Euro 2012

Numer 71 - 02.12.2011
Na wyniki dzisiejszego losowania grup Euro 2012 czekają miliony Polaków. W tej grupie są nie tylko kibice piłkarscy. Wyniki losowania, które rozpocznie się o godz. 18.00, dużo ważniejsze będą dla dziesiątków tysięcy sklepikarzy, hotelarzy czy restauratorów. Cała Polska się dowie, jakie nacje w czerwcu przyszłego roku zostawią w Polsce miliony euro.

Lato nie odpowiadał, bo się spieszył

Numer 71 - 02.12.2011
PZPN-owskiej farsy ciąg dalszy. Tym razem w roli głównej obok prezesa Grzegorza Laty wystąpili posłowie z sejmowej komisji sportu. Lato stawił się na Wiejskiej o godz. 8.00. Nie miał wiele czasu, bo w południe odlatywał do Kijowa na losowanie finałów Euro 2012. Mimo to członkowie komisji przez godzinę, zamiast słuchać jego wyjaśnień, zadawali Lacie kolejne pytania.

Przegrana Legii

Numer 71 - 02.12.2011
Po samobóju Michała Żewłakowa, czerwonej kartce dla Dusana Kuciaka, bramkarza Legii, karnym i pewnym trzecim golu dla Holendrów, Legia Warszawa przegrała 0:3 z holenderskim PSV. Klub z Łazienkowskiej pozostanie na drugim miejscu w tabeli. – Graliśmy z drużyną europejskiego formatu. Martwi mnie, że to był dla nas czarny dzień – powiedział po meczu Maciej Skorża, trener legionistów. (rs)

W obronie „Starucha”

Numer 71 - 02.12.2011
W ciągu kilku dni kibice z całej Polski zebrali cztery tysiące podpisów pod petycją do ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina o zwolnienie z aresztu Piotra Staruchowicza „Starucha”. Fani piłki nożnej piszą w petycji m.in.: „Apelujemy o zwolnienie Piotra Staruchowicza z aresztu śledczego, ponieważ w chwili obecnej nie za-chodzi ani obawa mataczenia, ani wpływu podejrzanego na świadków.

DIABLO MARZY SIĘ KOLEJNY TYTUŁ

Numer 71 - 02.12.2011
Unifikacja tytułów w wadze junior ciężkiej czy przenosiny do królewskiej kategorii? Po zwycięstwie nad Dannym Greenem Krzysztof Włodarczyk jest otwarty na nowe wyzwania.

Siatkarze pomagają chorym

Numer 71 - 02.12.2011
Dziś reprezentacja Polski w piłce siatkowej grała kolejny ważny mecz z Włochami w turnieju Pucharu Świata w Japonii. Polacy nie żyją jedynie meczami, ale myślą również o potrzebujących. Tuż przed wyjazdem na turniej Pucharu Świata do Kraju Kwitnącej Wiśni wzięli udział w spotkaniu, którego celem jest pomoc chorym dzieciom.

Wszystko leży w głowie

Numer 69 - 30.11.2011
Drugie miejsce w takim turnieju uważam za spełnienie. To był nasz drugi finał po wcześniejszym w tym roku US Open, ale niestety przegrany. To dla nas bardzo wielki sukces – z parą deblową Mariuszem Fyrstenbergiem i Marcinem Matkowskim rozmawia Robert Swaczyński. Jak oceniacie start i dojście do finału w turnieju Masters?

Kręcina może przetrwać korupcyjną burzę

Numer 69 - 30.11.2011
Zarząd PZPN-u zadecyduje dziś o losach sekretarza generalnego związku Zdzisława Kręciny. Teoretycznie nie ma on czego się obawiać. Spośród 17 członków zarządu tylko pięciu można nazwać ludźmi niechętnymi Kręcinie. Z pozostałymi sekretarz jest w dobrej albo nawet znakomitej komitywie.

reklama

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama