Sport

Bez przełomu

Numer 16 - 27.09.2011
Tego człowieka przekonać nie sposób. Donald Tusk spotkał się z przedstawicielami Ogólnopolskiego Związku Stowarzyszeń Kibiców i pomimo rzeczowych argumentów przygotowanych przez OZSK obie strony pozostały przy swoich stanowiskach. – Nie trafili do mnie ze swoimi argumentami – mówi premier.

Grupa happeningowa Polonia Warszawa

Numer 16 - 27.09.2011
Lada dzień powinna ruszyć sprzedaż specjalnego wydania powieści Adama Bahdaja „Do przerwy 0:1”. Wznowienie książki z 1957 r. zostało zainicjowane dla uczczenia setnej rocznicy istnienia klubu przy Konwiktorskiej.

Kijów za miesiąc, Narodowy w lutym

Numer 16 - 27.09.2011
PZPN poinformował wczoraj, że pierwszy mecz na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się 11 lutego. W spotkaniu o Superpuchar Polski zmierzą się Legia Warszawa z Wisłą Kraków. Reprezentacja Polski po raz pierwszy zawita na Narodowym 29 lutego. Przeciwnikami biało-czerwonych będą Portugalczycy. Przed Euro na warszawskim obiekcie odbędzie się jeszcze co najmniej jedno spotkanie – 8 maja.

Londyn gotowy do olimpiady!

Numer 17 - 28.09.2011
Gdyby stan polskich przygotowań do Euro był choć trochę zbliżony do tego, który ma miejsce w Londynie, już dziś moglibyśmy odtrąbić sukces. W angielskiej metropolii igrzyska mogłyby się odbyć choćby dziś.

Nie rozmawiać z Tuskiem!

Numer 17 - 28.09.2011
Kibice są w Polsce szykanowani, karze się ich za każde, nawet najmniejsze przewinienie. Są zajadle zwalczani, bo wskazują na nieudolność władzy. Żeby być u nas kibicem, trzeba znosić upokorzenia, chamskie traktowanie służb porządkowych, które często same prowokują awantury swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem. Nie ponoszą z tego tytułu żadnych konsekwencji.

Niemczyk: Stać nas na medal

Numer 17 - 28.09.2011
W tej chwili jesteśmy w piątce najlepszych drużyn w Europie. Możemy skończyć ten turniej na podium. Siłą biało-czerwonych jest bardzo dobry blok i zagrywka – z Małgorzatą Niemczyk-Wolską, byłą reprezentantką Polski, rozmawia Krzysztof Oliwa. Trzy mecze, trzy wygrane bez straty seta – oto dorobek Polek na mistrzostwach Europy. Czy gra biało-czerwonych zrobiła na Pani wrażenie?

Azjatycka wyprawa kadry Smudy

Numer 17 - 28.09.2011
Polski Związek Piłki Nożnej przed mistrzostwami Europy zamęcza piłkarzy dalekimi podróżami. Franciszek Smuda dowołał wczoraj ostatnich pięciu zawodników do 20-osobowej kadry na mecze z Koreą Południową i Białorusią. Oba spotkania wywołują sporo kontrowersji. Selekcjoner bowiem zabiera kadrowiczów na drugi koniec świata, bo w interesie partnera PZPN-u jest odpowiednia liczba meczów wyjazdowych.

Powrót Rasiaka

Numer 17 - 28.09.2011
Grzegorz Rasiak podpisał kontrakt z Jagiellonią Białystok. Umowa będzie obowiązywała do czerwca 2013 r. 32-letni były reprezentant Polski powrócił do kraju po siedmioletnim pobycie w Wielkiej Brytanii, grał tam m.in. w Derby, Tottenhamie, Boltonie i Southampton i na Cyprze, gdzie w poprzednim sezonie reprezentował AEL Limassol.

Radwańska wygrała z Kerber

Numer 17 - 28.09.2011
Rozstawiona z nr. 9. Agnieszka Radwańska pokonała Niemkę Angelique Kerber 3:6, 6:3, 6:3 w drugiej rundzie tenisowego turnieju WTA Tour na twardych kortach w Tokio (z pulą nagród 2,05 mln dol.). Mecz trwał 1 godz. i 51 min. Kolejną przeciwniczką Polki będzie Serbka Jelena Janković.

Zagumny wraca do kadry

Numer 17 - 28.09.2011
Paweł Zagumny nie żałuje, że nie wystąpił w mistrzostwach Europy siatkarzy, z których polska reprezentacja wróciła z brązowym medalem. Chciałby jednak znaleźć się w kadrze na Puchar Świata (19 listopada–4 grudnia). Zagumny chce w tym turnieju pomóc reprezentacji w awansie na przyszłoroczne igrzyska w Londynie.

reklama

#DziękujeMyZaOdwagę
reklama