Sport

Zagumny wraca do kadry

Numer 17 - 28.09.2011
Paweł Zagumny nie żałuje, że nie wystąpił w mistrzostwach Europy siatkarzy, z których polska reprezentacja wróciła z brązowym medalem. Chciałby jednak znaleźć się w kadrze na Puchar Świata (19 listopada–4 grudnia). Zagumny chce w tym turnieju pomóc reprezentacji w awansie na przyszłoroczne igrzyska w Londynie.

Trener zboczeniec

Numer 17 - 28.09.2011
Duńskie środowisko piłkarskie jest w szoku po tym, jak znany trener Erik Rasmussen w autobiografii przyznał się do zaburzeń psychicznych na tle seksualnym. W książce pt. „Wybaczcie mi” pisze m.in., że ma podwójną osobowość i od 30 lat leczy się psychicznie z powodu obsesji na tle seksualnym.

Mistrzostwa Świata w boksie

Numer 14 - 24.09.2011
680 bokserów z prawie 130 krajów wystąpi w mistrzostwach świata w boksie, które od 26 września do 8 października odbędą się w azerskim Baku. W gronie uczestników będzie 10 reprezentantów Polski.

Ach, ten pierwszy raz

Numer 15 - 26.09.2011
Miesiąc bez wygranej to stanowczo zbyt długo dla takiej ekipy jak Legia Warszawa. Nad stołecznym klubem znów zaczęły zbierać się czarne chmury, a w kuluarach coraz głośniej plotkowano o nieuchronnej dymisji Macieja Skorży. Pogłoski o kryzysie legioniści bezlitośnie zweryfikowali, odnosząc pewne zwycięstwo. – Stworzyliśmy sporo okazji do zdobycia bramek.

To są prawdziwi patrioci!

Numer 15 - 26.09.2011
Kibice GKS Bełchatów na meczu z Legią Warszawa wywiesili okazały transparent z napisem „Chwała bohaterom września”, na którym po obu jego stronach przekreślone były sierp i młot oraz swastyka. Nie spodobało się to ochronie, która rzuciła się na miejscowych fanów i chciała wydrzeć im przygotowane płótno.

Kibice nie dadzą się wpleść w kampanię

Numer 15 - 26.09.2011
Absolutnie nie zabiegaliśmy o spotkanie. Propozycja strony rządowej pojawiła się, ponieważ wszędzie, gdzie ostatnio bywał premier, witali go kibice takimi samymi okrzykami i hasłami. Nie mógł nie zauważyć, że coś jest nie tak, że jest jakiś problem – z Wojciechem Wiśniewskim, pełnomocnikiem zarządu OZSK, rozmawia Marek Saturdski.

Piszczek na ustach wszystkich

Numer 15 - 26.09.2011
Od zera do bohatera – tak w skrócie można opisać drogę, jaką przeszedł Łukasz Piszczek w meczu Mainz-Borussia Dortmund. Polski obrońca najpierw zawalił gola, ale zdołał odkupić winy z nawiązką. – Cieszył się jak młody zając, kryjąc z radości twarz w dłoniach – tak wyczyny Polaka opisał „Kicker”.

Hancock mistrz

Numer 15 - 26.09.2011
Hancock zasłużył sobie na ten tytuł jak mało kto. – Greg pokazuje, że w tym sezonie jest zdecydowanie najlepszy na świecie.

Ścigali się w hołdzie dla rotmistrza Pileckiego

Numer 15 - 26.09.2011
W parku kultury w Powsinie odbył się w sobotę IV Bieg o Puchar Rotmistrza Witolda Pileckiego, nad którym patronat medialny objęła „Gazeta Polska”. Przed zawodami w kościele pw. św. Stanisława Kostki odbyła się uroczystość złożenia kwiatów pod tablicą upamiętniającą rotmistrza Witolda Pileckiego.

W polskiej kadrze chciałbym tylko Polaków!

Numer 13 - 23.09.2011
Polska dla Meliksona to nie jest przypadkowa drużyna. Jego matka jest Polką, tak jak mój ojciec, który pochodził z Mławy – z Avramem Grantem, byłym trenerem Chelsea Londyn oraz reprezentacji Izraela, rozmawia Sebastian Staszewski. Słyszał Pan o decyzji Maora Meliksona? Tak, znajomi mnie o tym poinformowali. I co Pan myśli? To był dobry wybór czy chłopak popełnił błąd?#DziękujeMyZaOdwagę
reklama