Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Czas na równouprawnienie w urzędach

Dodano: 10/10/2018 - numer 2150 - 10.10.2018
Posłanka Mirosława Stachowiak-Różecka uważa, że dążeniem nowego prezydenta Wrocławia powinno być przywrócenie wiarygodności urzędu jako partnera biznesowego, a także przeciwdziałanie dyskryminacji zarobkowej kobiet w urzędzie. – Zamierzam dokonać przeglądu wynagrodzeń kobiet i usunąć wszelkie nierówności w tym obszarze, a także wprowadzić bardziej elastyczny system odpracowywania godzin dla matek w urzędzie. Ponadto przyjrzę się dostępnym ścieżkom kariery dla kobiet pracujących w urzędzie. Chcę mieć pewność, że szanse na awans i dostęp do kluczowych stanowisk są oparte na zasadach równego dostępu – podkreśla Mirosława Stachowiak-Różecka. W dążeniu do gospodarnego miasta muszą być także jasno sprecyzowane kryteria awansu zawodowego. Ścieżka
     

68%
pozostało do przeczytania: 32%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze