Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Podbeskidzie nie chce być marginalizowane

Dodano: 10/10/2018 - numer 2150 - 10.10.2018
Przemysław Drabek, kandydat PiS na prezydenta Bielska-Białej, nie zwalnia tempa i wychodzi z nowymi, ciekawymi i ważnymi inicjatywami dla miasta. W swojej pracy jako prezydent zamierza zacieśniać kontakty z przedstawicielami samorządów sąsiadujących z miastem. To pozwoli rozwiązać wiele problemów Bielska-Białej, w tym przede wszystkim kwestię uciążliwego smogu. Przemysław Drabek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej podpisał umowę o współpracy ze starostami powiatów cieszyńskiego i żywieckiego, a także z reprezentantem powiatu bielskiego ziemskiego. Deklaracja ma charakter otwarty. – Współpraca z sąsiednimi powiatami i gminami to podstawa zrównoważonego rozwoju Bielska-Białej i całego regionu – podkreśla Drabek. – Deklaracja jest otwarciem partnerskiego dialogu dla rozwoju. Kolejni
     

27%
pozostało do przeczytania: 73%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze