Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Trefl z nowymi zawodnikami

Dodano: 13/10/2018 - numer 2153 - 13.10.2018
W przerwie letniej z Trefla odeszło pięciu podstawowych siatkarzy. Do tego sezonu gdańska drużyna przystąpi więc z nowymi zawodnikami w ataku i przyjęciu. W niedzielę o godz. 14.45 w inauguracyjnym spotkaniu podopieczni trenera Andrei Anastasiego zmierzą się w Szczecinie z jednym z kandydatów do mistrzostwa Polski – Stocznią. W ekipie rywali występuje uznany za najlepszego zawodnika mistrzostw świata atakujący Bartosz Kurek. W minionym rozgrywkach gdańszczanie wywalczyli brązowy medal, okazali się też najlepsi w Pucharze Polski. Po tak udanym sezonie bogatsze zespoły sięgnęły po czołowych zawodników Trefla, a najbardziej łakomym kąskiem byli oczywiście mistrzowie świata. Przyjmujący Artur Szalpuk przeszedł do PGE Skry Bełchatów, natomiast atakujący Damian Schulz do Asseso Resovii. W
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze