Sport

Dodano: 13/10/2018 - numer 2153 - 13.10.2018
KOLARSTWO Paluta najlepszy w CCC Na trzecim etapie wyścigu Dookoła Turcji w polskiej grupie CCC Sprandi Polkowice najlepszy okazał się Michał Paluta. Polak zajął 16. miejsce. Trzeci etap wyglądał podobnie do drugiego. Sam Bennett kolejny raz okazał się najszybszy i umocnił się na prowadzeniu.    PIŁKA NOŻNA Piątek strzela, ale Biało-Czerwoni przegrywają Krzysztof Piątek, na co dzień napastnik FC Genoi, zagrał od pierwszej minuty w spotkaniu z Portugalią w ramach Ligi Narodów. Zawodnik pochodzący z Dolnego Śląska zdobył bramkę już 18. minucie meczu, dając prowadzenie swojej ekipie. Później jednak to Portugalczycy doszli do głosu i odrobili straty. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla iberyjskich rywali. W spotkaniu zagrał też inny zawodnik pochodzący z Dolnego Śląska