O kandydatach można krócej albo dłużej

numer 2158 - 19.10.2018

Do wyborów samorządowych pozostało dwa dni. W Radomiu głównymi rywalami w walce o stanowisko włodarza miasta są obecny prezydent Radosław Witkowski oraz Wojciech Skurkiewicz. Wczoraj każdy z nich otrzymał wsparcie, choć nie każdy od partyjnych kolegów i nie każdy tak samo mocne.

Od jutra w całym kraju będzie obowiązywała cisza wyborcza. Ostatnie chwile przed jej rozpoczęciem dwaj radomscy kandydaci wykorzystali na zaprezentowanie się wraz z osobami, które ich ­wspierają.

Kandydat Zjednoczonej Prawicy Wojciech Skurkiewicz pojawił się w towarzystwie marszałka Senatu Stanisława Karczewskiego oraz wicemarszałka Adama Bielana, o których mówił: „moi serdeczni przyjaciele”. Obaj przedstawiciele izby wyższej parlamentu wskazywali na związki Skurkiewicza z Radomiem, na to, co już udało mu się wywalczyć dla miasta, a także na to, jak jest oceniany przez innych polityków.

– Rzadko my, politycy, mówimy o przyjaźni, ale mogę powiedzieć, że jesteśmy przyjaciółmi. Wiem, że mieszkańcy Radomia mogą liczyć na Wojciecha Skurkiewicza, on nigdy ich nie zawiedziezawartość zablokowana

Autor: Natalia Karcz-Kaczkowska


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
#DziękujeMyZaOdwagę
reklama