Aktywni społecznie, odpowiedzialni publicznie

numer 2158 - 19.10.2018

Związane z siostrzanym tygodnikiem „Gazeta Polska” kluby czytelników angażują się w wiele działań dotyczących lokalnej społeczności. Ich członków nie mogło zabraknąć na listach w wyborach samorządowych. Jest też tam akcent związany z naszą redakcją.

Przedstawiamy niektórych działaczy klubów „Gazety Polskiej”, którzy znaleźli się na listach wyborczych koalicji Zjednoczonej Prawicy.

Jan Karasowski, szef sopockiego klubu „Gazety Polskiej”, kandyduje do rady miasta. Jest absolwentem budownictwa na Politechnice Gdańskiej oraz prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Od wielu lat związany ze środowiskiem konserwatywnym, działał w stowarzyszeniu KoLiber; współorganizował wiele wydarzeń patriotycznych, m.in. Marsz Pileckiego czy Orszak Trzech Króli ulicami Sopotu.

Marcin Bełbot kandydujący na radnego w Gdyni jest wiceprzewodniczącym sopockiego klubu, z którym organizował liczne spotkania patriotyczne. Od początku swojej aktywności społecznej współpracuje z posłem Marcinem Horałą, kandydatem na prezydenta Gdyni.

Kazimierz Koralewski, przewodniczący jednego z dwóch gdańskich klubów, kandyduje na radnego. Jest szefem klubu radnych PiS, członkiem komisji rewizyjnej oraz komisji polityki gospodarczej i morskiej Rady Miasta Gdańska. Radny od dwóch kadencjizawartość zablokowana

Autor: Piotr Sawczuk


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
#DziękujeMyZaOdwagę
reklama