Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Przekaż TERAZ » x

Młyński najmłodszym strzelcem Arki

Dodano: 23/10/2018 - numer 2161 - 23.10.2018
Po wygranym 2:1 spotkaniu ze Śląskiem we Wrocławiu Mateusz Młyński został najmłodszym piłkarzem Arki, który zdobył bramkę w ekstraklasie. – „Młynek” świetnie wyglądał na treningach. Wprawdzie wszedł w mecz słabo, ale akcja, którą wykonał przy golu, była niesamowita – przyznał trener gdynian Zbigniew Smółka. Młyński zadebiutował w ekstraklasie 11 sierpnia w meczu na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze. Skrzydłowy żółto-niebieskich wszedł na boisko w drugiej połowie przy stanie 1:0 dla rywali i swoimi dynamicznymi szarżami na prawym skrzydle rozruszał kolegów. To po faulu na nim czerwoną kartkę dostał lewy defensor gości Adrian Gryszkiewicz. Kolejną szansę otrzymał we Wrocławiu w konfrontacji ze Śląskiem i w pełni ją wykorzystał, bo w 39. minucie po niezwykle efektownej indywidualnej akcji