Nie drażnić Wisły!

Dodano: 23/10/2018 - numer 2161 - 23.10.2018

Ekstraklasa \ Biała Gwiazda znów gra w piłkę najefektowniej w całej lidze

Zespołem ekstraklasy, którego grę ogląda się z największą przyjemnością, jest Wisła Kraków. W niedzielnym hicie ligowym Biała Gwiazda podniosła się po dwóch szybkich ciosach gospodarzy i ze stanu 0:2 wyciągnęła na 3:2. Mecz ostatecznie zakończył się remisem 3:3, ale dla piłkarzy Macieja Stolarczyka wydobywanie się z potężnych tarapatów to w tym sezonie norma. W piątej kolejce Wisła przyjechała do Poznania na mecz z Lechem. Kiedy po 18 minutach było 2:0 dla gospodarzy, wydawało się, że jest już po meczu. Tymczasem goście strzelili pięć goli i wygrali 5:2! W ósmej kolejce było bardzo podobnie. Lechia Gdańsk wygrywała w Krakowie 1:0, a później 2:1, ale ostatecznie przegrała także 2:5. Tak więc gdy w 62. minucie spotkania w Warszawie