Gwiazda półświatka zostaje w areszcie

Wokanda Ujawniono nagrania z monitoringu

numer 2165 - 27.10.2018

W ubiegłym roku w jednym z wrocławskich klubów nocnych grupa gangsterów zaatakowała byłego policjanta Andrzeja K. (ps. Koniczyna). Podczas ostatniej rozprawy ujawniono nagrania z monitoringów. Widać na nich wyraźnie, że to Łukasz W. (ps. Gekon) wraz z kolegami jako pierwszy rzucił się na Andrzeja K.



Przypomnijmy, że w ubiegłym roku grupa gangsterów zaatakowała w nocnym lokalu byłego policjanta. Wśród zatrzymanych przez policję za to zdarzenie znalazły się m.in. gwiazdy półświatka znane z handlu dopalaczami – Łukasz W. ps. Gekon i jego prawa ręka Michał W. ps. Michalina (żeński pseudonim otrzymał za to, że w przeszłości ujawnił policji nazwiska swoich wspólników). Oskarżono także szefów lokalu, którzy tuż po bójce skasowali nagrania z monitoringu. Policyjnym technikom udało się je jednak odzyskać. Jak tłumaczyli szefowie lokalu, skasowali nagrania, bo nie chcieli mieć problemów ani z policją, ani z przestępcami. Dodajmy, że oprócz monitoringu w lokalu policja zabezpieczyła też monitoring z ulicy. Widać na nim, jak kilkunastu łysych mężczyzn udało się w pościg za Andrzejem K., który był cały we krwi.

Trwa proces sądowy. Przesłuchano już poszkodowanego policjanta Andrzeja K. Mężczyzna doznał poważnych urazów – dwukrotnie przebito mu policzek, wybito zęby i uszkodzono bark. Przeszedł operację w szpitalu na Stabłowicach



zawartość zablokowana

Autor: Seweryna Żołędziewska


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się













#DziękujeMyZaOdwagę
reklama