Razem z LOTTO złóż jubileuszowe życzenia Polsce

numer 2165 - 27.10.2018Nauka

TOTALIZATOR SPORTOWY Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości jest okazją do świętowania wydarzeń z przeszłości, ale również zachętą do budowania wspólnej przyszłości. Totalizator Sportowy aktywnie włącza się w obchody jubileuszu, proponując ookolicznościową grę liczbową, loterię i konkurs.

11 listopada 2018 r. przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji Totalizator Sportowy ma dla swoich graczy wiele niespodzianek. Wśród propozycji jest m.in. konkurs pod nazwą „Złóż życzenia Polsce”. Rok jubileuszu odzyskania niepodległości jest doskonałą okazją do złożenia życzeń Ojczyźnie. Prace konkursowe można zgłaszać w dowolnej formie, może to być tekst do 500 znaków, zdjęcie lub materiał wideo.

Do wygrania są wartościowe nagrody – skuter Romet 727 Premium, trzy głośniki Marshall Kilburn oraz pięć kart podarunkowych o wartości 500 zł do wykorzystania na eBilet.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 9 listopada br. Konkurs kierowany jest do pełnoletnich graczy. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie https://zlozzyczenia.lotto.pl/.

Totalizator Sportowy z okazji setnej rocznicy odzyskania przez naszą ojczyznę niepodległości proponuje też zdrapkę „Kocham Polskę” oraz grę liczbową Zakłady Specjalne, z której część stawek wpłaconych przez graczy zostanie przekazana na cel dobroczynny. Chodzi o zorganizowany przez Fundację LOTTO Program Stypendialny „100 na 100” im. Haliny Konopackiej i Ignacego Matuszewskiegozawartość zablokowana

Autor: jak


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
#DziękujeMyZaOdwagę
reklama