Sport

Dodano: 30/10/2018 - numer 2167 - 30.10.2018
 Koszykówka Porażka Arki po dwóch dogrywkach Pierwszą porażkę, po czterech wcześniejszych zwycięstwach, poniosły koszykarki Arki. Gdynianki przegrały we własnej hali, choć po dwóch dogrywkach, z 1KS Ślęzą Wrocław 91:98. W ekipie gospodyń 31 pkt zdobyła Amerykanka Emma Cannon, która zanotowała także osiem zbiórek i pięć asyst. 25 oczek i także osiem zbiórek dołożyła Australijka Rebecca Allen.    Hokej na lodzie W derbach Pomorza lepsza Energa Hokeiści MH Automatyki ponieśli czwartą kolejną porażkę w ekstralidze. W ostatnim spotkaniu podopieczni trenera Marka Ziętary przegrali w derbach Pomorza w Toruniu z Energą 0:4 (0:0, 0:2, 0:2) – był to również trzeci mecz w sezonie, w którym nie zdobyli bramki. W gdańskim zespole nie wystąpił bramkarz Tomasz Witkowski,