Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Żadnych kar dla kiboli

Dodano: 16/06/2012 - Numer 234 - 16.06.2012
Putin zadzwonił do Tuska. W języku dyplomacji było to tupnięcie nogą: „Ostrzej z polskimi kibolami”. Car tupnął i jego sfora z warszawskiej guberni zaczęła ujadać na polskie sądy. Że za łagodnie karzą polskich bandytów, co zdenerwowali cara. Sforze przypominam więc, że w Polsce – wiem, że to was martwi – obowiązuje jeszcze polskie prawo, a nie ukazy Putina. Nie wolno karać nikogo za bycie kibolem. Karalne są przestępstwa. A jako że przed meczem policja pozamykała „na wagę” także niewinnych, wyroki mogą być różne. Natomiast warczenia rządzących na sędziów to łamanie art. 173 i 178 konstytucji, gwarantującej sądom niezawisłość. Zero tolerancji dla nacisków politycznej hołoty! A co z tymi, co złamali prawo przed meczem? Karzmy ich nieprzesadnie, zgodnie z przepisami. Szczególnie surowe kary
     

91%
pozostało do przeczytania: 9%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze