Włosi uruchomili portal dla Polaków

numer 2179 - 15.11.2018Gospodarka

TURYSTYKA Kochamitalia.pl to pierwszy oficjalny portal poświęcony Italii przygotowany dla Polaków przez samych Włochów. Znajdziemy tam informacje o włoskiej historii i kulturze, materiały o włoskich regionach i związanych z nimi atrakcjach, a także wydarzeniach w Polsce związanych z Italią.

Portal Kochamitalia.pl został stworzony przez Narodową Agencję Turystyki Włoskiej ENIT wspólnie z Włoską Izbą Handlową i innymi organizacjami. To pierwszy internetowy projekt przygotowany oficjalnie przez włoskie instytucje z myślą o Polakach zainteresowanych Italią. Teraz informacje o turystycznych atrakcjach, regionalnych przysmakach i najlepszych włoskich restauracjach można znaleźć w jednym miejscu.

– Ten portal jest dowodem na powrót Narodowej Agencji Turystyki Włoskiej ENIT w wielkim stylu, zwłaszcza że promocję nad Wisłą podjęliśmy na nowo zaledwie kilka miesięcy temu – podkreśla Stefano Zedde, odpowiedzialny za promocję ENIT w Polsce. – Jestem przekonany, że portal będzie doskonałym instrumentem komunikacji dotyczącym turystyki we Włoszech, informującym również na bieżąco o działalności wszystkich instytucji włoskich w Polsce: Ambasady Republiki Włoskiej i konsulatów, Włoskiej Izby Handlowej, Włoskiego Instytutu Handlu Zagranicznego, Instytutu Kultury Włoskiejzawartość zablokowana

Autor: as


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się