Chrobry przywozi trzy punkty z Gdyni

Dodano: 17/11/2018 - numer 2181 - 17.11.2018
Chrobry przed meczem zapowiadał, że z wyjazdu do Trójmiasta planuje przywieźć trzy punkty. I wykonał swoje zadanie, pokonując Arkę Gdynia 25:21 (11:11). Spotkanie nie było łatwe dla głogowskiej ekipy. Na boisku nie brakowało emocji, a bohaterami spotkania zostali okrzyknięci bramkarze. Miejscowa Arka przez długi czas skutecznie walczyła z gośćmi, ale ostatnie minuty przesądziły o zwycięstwie Chrobrego. Obaj bramkarze wykazali się świetną skutecznością w obronie. Zarówno Maciej Pieńczewski z Arki, jak i Rafał Stachera z Chrobrego popisywali się kapitalnymi paradami i raz za razem zatrzymywali rozpędzone ofensywy rywali. Głogowianie byli jednak faworytem spotkania i wywiązali się ze swojej obietnicy. Chrobry dobrze wszedł w mecz. W 6. minucie przyjezdni prowadzili już 4:0. Arkowcy