Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Przerwa na reprezentację

Dodano: 22/11/2018 - numer 2185 - 22.11.2018
W 8. kolejce I ligi kobiet szczypiornistki z Sośnicy zmierzyły się na wyjeździe z MTS Żory. Podopieczne Macieja Haupy pokazały, że wiedzą, jak wygrywać, i po raz szósty w tym sezonie udowodniły na parkiecie, że są lepsze od swoich rywalek. Bilans gliwiczanek jest bardzo dobry: sześć zwycięstw i dwie porażki. Drużyna z Sośnicy ma tylko trzy punkty straty do lidera i zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Teraz czeka ją przerwa od ligowych emocji, bo rozpoczęło się zgrupowanie kadry narodowej. Szczypiornistki zameldują się ponownie na boisku dopiero 1 grudnia. W Żorach początek spotkania należał do gliwiczanek i było pewne, że przyjechały tu po swoje. Skuteczna gra w ataku i równie dobra w obronie pozwoliły zejść z parkietu na przerwę przy świetnym wyniku 11:20. Drugą połowę podopieczne trenera