Smółce nie przewiało głowy

Dodano: 28/11/2018 - numer 2190 - 28.11.2018
Po świetnym meczu, być może nawet najlepszym w tym sezonie, piłkarze Arki Gdynia pokonali na własnym stadionie Wisłę Kraków 4:1 (2:1) i do ósmego Lecha Poznań tracą tylko punkt. – Gdybym powiedział, że nie jestem po tym spotkaniu zadowolony, ktoś mógłby pomyśleć, że przewiało mi głowę – powiedział trener gospodarzy Zbigniew Smółka. Przed przerwą na reprezentację zawodnicy Arki pokonali w Legnicy 4:0 Miedź i w pierwszej kolejce rundy rewanżowej ponownie zaaplikowali rywalom cztery bramki. – Było zimno, ale gdybym powiedział, że nie jestem po tym spotkaniu zadowolony, ktoś mógłby pomyśleć, że przewiało mi głowę. Cieszę się, że przerwa na mecze reprezentacji nie wybiła nas z rytmu. Nasi piłkarze zostawili na murawie sporo zdrowia, ale pokazali też świetną grę. Ten mecz przyjemnie się