Wróci w marcu w Australii

Formuła 1 \ Robert Kubica oficjalnie ogłoszony kierowcą Williamsa

numer 2192 - 30.11.2018Sport

To, co wiemy od wielu dni nieoficjalnie, wczoraj zostało potwierdzone. PKN Orlen został oficjalnym partnerem zespołu Formuły 1 Williams Martini Racing. Logotyp Orlenu znajdzie się na bolidach i kombinezonach zawodników występujących w tych najbardziej prestiżowych i najpopularniejszych wyścigach świata – poinformował w czwartek koncern.

Współpraca PKN Orlen i Williams Martini Racing otwiera nowy rozdział w historii sportów motorowych w Polsce, ale też w budowaniu globalnego zasięgu naszej marki – powiedział prezes PKN Orlen Daniel Obajtek, cytowany w komunikacie spółki.

Przypomniał jednocześnie, że Grupa Orlen posiada obecnie aktywa w pięciu krajach Europy i Ameryki Północnej, a jej produkty dostępne są w ponad 90 krajach na całym świecie. – Dbając o budowę międzynarodowej pozycji, poszukujemy również globalnych kanałów komunikacji – zaznaczył Obajtek.

Prezes PKN Orlen wyraził przekonanie, że „zaangażowanie w wyścigi Formuły 1 należy do najskuteczniejszych sposobów promowania marki poprzez sponsoring sportowy”. – Nie bez znaczenia pozostaje dla nas także to, że w bolidzie Williamsa zasiądzie jedyny w historii Polak, Robert Kubica, któremu chcemy towarzyszyć w jego ponownej drodze na szczyt – dodał Obajtek.

PKN Orlen podał, że w ramach pakietu sponsorskiego jego logotyp pojawi się na bolidach Williams Martini Racing, m.inzawartość zablokowana

Autor: Artur Szczepanik


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
reklama


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama